Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Jachty i homeboats

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO PRZEŻYCIA PRZYGODY JEDYNEJ W ŻYCIU!!!

Wakacje w Home Boat

Homeboat to komfortowe łodzie dostosowane do mieszkania, które są napędzane silnikiem i łatwe w manewrowaniu, a ich prowadzenie nie wymaga specjalnej licencji. Jednostki są sprawne, skrętne, bezpieczne i o niewielkim zanurzeniu, dobrze nadają się do żeglugi na wodach śródlądowych: lagunach, jeziorach, rzekach i kanałach. Łodzie te są w pełni wyposażone do wygodnego życia na pokładzie (sypialnia, kuchnia, łazienka); w zależności od modelu, mają różną o powierzchnię (od 7 do 15 metrów długości) i mogą pomieścić aż do 12 osób. Wakacje na łodzi mieszkalnej to propozycja aktualna przez cały rok!

Wakacje na łodzi mieszkalnej to niezapomniany relaks zapewniający wypoczynek od ulicznego gwaru i bezpośredni kontakt z przyrodą, daleko od nerwowego rytmu miejskiego, dróg samochodowych, tylko Wy, woda, natura i piękne widoki. Terytorium Laguny Weneckiej i Delty Padu, zawsze było związane z transportem wodnym i koncentrowało się nie wzdłuż tradycyjnych dróg, ale kanałów, wakacje na łodzi pozwolą poznać ci ten świat, niedostępny innymi środkami komunikacji, odkryć kulturę i tradycję tych regionów. Na życzenie zapewniamy na pokładzie rowery do wycieczek indywidualnych. To wy jesteście kapitanami waszej łodzi i trasa wycieczek zależy od was! Rejs po malowniczych kanałach, piknik na łonie natury, wycieczka piesza lub rowerowa, słońce i morze nie zawiodą!

Jeżeli nie czujecie się na siłach sami prowadzić łódź możecie zamówić zawodowego szypera, który wam pomoże. W chwili przejmowania łodzi zostaniecie poinstruowani w jej obsłudze oraz razem ze szyperem wykonacie krótki rejs próbny ( instruktaż po angielsku lub niemiecku, polski tłumacz, tylko w wyznaczone dni, ewentualnie za dopłatą). Na życzenie zapewnimy Wam prywatny parking, transport z pobliskich lotnisk (Bologna, Wenecja, Wenecja-Treviso, Milano-Bergamo), możecie też zamówić u nas listę zakupów spożywczych, które będą na was czekały na pokładzie.

Niestety w tej kategorii jeszcze nie ma żadnych atrakcji

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry