Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Dolomiti Superski

Region: Trydent i Górna Adyga + Veneto

Dolomiti Superski – czyli najbogatsza propozycja narciarska Europie! Karnet narciarski obejmujący 12 regionów narciarskich, 450 wyciągów i ponad 1200 km. świetnie przygotowanych, obfitujących w śnieg tras narciarskich na terenie całych Włoskich Dolomitów.

Regiony Dolomiti Superski: Sellaronda ski tour, 12 kurotów narciarskich (Val di Fassa i Carezza, Trevalli, Val Gardena and Alpe di Siusi, Pan des Corones, Alta Badia, Arabba/Marmolada, Alta Pusteria, Val di Fiemme, Obereggen, San Martino di Castrozza/Passo Rolle, Vale Isarco, Civetta).

W biurze Venice Travel razem z pakietami turystycznymi istnieje możliwość zakupu karnetów Dolomiti Superski, karnetów regionalnych oraz karnetów łączonych z DolomitiSuperski! O ceny pobytów narciarskich i karnetów proszę pytać bezpośrednio w biurze lub skonsultować ceny w naszej wyszukiwarce.

Informacje ogólne o cenach i promocjach Dolomiti Superski

Karnety można zakupić już od 29.11.2014. jednocześnie informujemy, że nie możemym zagwarantować, że wszystkie wyciągi będą działały od tej daty.

Dzieci 0-8 lat (urodzone po 29.11.2006) mają prawo do drmowego karnetu narciarskiego (skipassa) na ten sam okres na jaki został zakupiony karnet towarzyszącej osoby dorosłej (1 os. dorosła- 1 dziecko). Karnet dziecięcy ma taką samą ważność i ten sam rodzaj co karnet towarzyszącej dziecku osoby dorosłej. Do zakupu wymagany jest dokument stwierdzający tożsamość dziecka i osoby towarzyszącej. Nie zapewnia się możliwości dokupienia karnetu dziecięcego do uprzednio zakupionego karnetu osoby dorosłej.

Junior – urodzeni od 29.11.1998 do 28.11.2006

Senior – urodzeni przed 29.11.1949

Dzieci – urodzone po 29.11.2006

Val di Fiemme

Kategoria: Aktywny wypoczynek Region: Cavalese Dolomiti Superski Górna Adyga Trento Trydent - Górna Adyga Val di Fiemme
Ocena:
(2356 głosów)

Val di Fiemme jest jedną z głównych dolin w Dolomitach, przytulona do rzeki Avisio, między górami Lagoral i Latemat. Pięć stref narciarskich i dwa przełajowe centra narciarskie są doskonale przygotowane […]

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry