Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Kocham Włochy! Mieszkam tu już kilkanaście lat i ciągle wprawiają mnie w zachwyt i zdziwienie. Wspaniałe zabytki, zapierające oddech w piersiach widoki, ciepli, barwni ludzie obdarzeni olbrzymią pasją do sportu i polityki. Dodajmy do tego śródziemnomorski klimat i to jedzenie…

Zaczęłam zwiedzać Włochy jeszcze jako studentka z plecakiem, potem przyszły podróże we dwoje … a teraz poznaję ten kraj jako mama…

Przeprowadziłam się tutaj z miłości do Włocha, jak wielu cudzoziemców za granicą zaczęłam pracę w turystyce, a od 2008 r. prowadząc agencję organizująca imprezy firmowe oraz prywatne we Włoszech.

Venice Travel bazuje na doświadczeniach wyciągniętych z pracy w tej właśnie Agencji. Organizacja oraz koordynacja imprez we Włoszech pozwoliła mi dobrze zapoznać się z miejscową infrastrukturą turystyczną, transportową, poznałam nie tylko włoskich organizatorów turystycznych, ale i agencje zajmujące się promocją regionalną, lokalnym transportem (od wynajęcia gondoli, przez Orient Express po helikoptery), właścicieli niewielkich stylowych hotelików i agroturystyk, wykwintnych restauracji i typowych trattorii. Chciałabym Państwu wraz z resztą współpracowników przybliżyć ‘nasze piękne Włochy’.

Jeżeli nie mogą się Państwo zdecydować, który region wybrać, jeżeli porzebują Państwo porady praktycznej lub pomocy wystarczy do nas zadzwonić lub napisać e-mail. Bardzo chętnię pomożemy w organizacji wymarzonych wakacji.

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry