Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Willa Gran Tubla

Ocena uczestników:
(267 głosów)
Opis miejsca

Willa Gran Tubla

Region: Trydent – Górna Adyga, Ortisei

Willa Gran Tubla znajduje się w cichym i słonecznym miejscu, tylko sześć minut od kościoła parafialnego i centrum miejcowości. Jest otoczona przez duży ogród i oferuje jedyny w swoim rodzaju widok na Sella Group i Sassolungo (Długą Górę). Idealne miejsce na udane i relaksujące wakacje! Nasz hotel znajduje się w bezpośredniej okolicy wyciągu krzesłkowego Resciesa (5 minut spacerem), wyciągu Secad (8 minut spacerem) i w bliskim sąsiedztwie Val d’Anna. Skibus znajduje się naprzeciwko naszego obiektu. Sklep spożywczy znajduje się w promieniu 250 m, podczas gdy kiosk (w którym można kupić tytoń i gazety) jest około 300 m dalej.

POKOJE: 10.

Apartamenty: komfortowe, umeblowane w prostym, nowoczesnym stylu. Wyposażone w telewizję satelitarną, telefon, sejf, łóżko i ręczniki, zestaw do kuchni (fartuch, obrus, rękawica kuchenna, ścierka), kuchenkę z lodówką, mikrofalówką, zmywarkę i podstawowe przybory kuchenne.

M2: jednopokojowy apartament (20 metrów kwadratowych) z dwoma łóżkami, pokojem gościnnym z podwójnym łóżkiem lub z dwoma osobnymi łóżkami na życzenie.

M3: jednopokojowy apartament (35 metrów kwadratowych) z trzema miejscami do spania, pokój gościnny z wersalką, dwuosobowe łóżko i taras.

T4: trzypokojowy apartament (45 metrów kwadratowych) z czterema miejscami do spania, pokój gościnny, sypialnia z łóżkiem małżeńskim, mała sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami, łazienka z wanną i duży taras.

T6: trzypokojowy apartament (51 metrów kwadratowych), 5 + 1 miejsc do spania, pokój gościnny z wersalką i z wyciąganymi łóżkami, sypialnia z dwuosobowym łóżkiem, mały pokój z dwoma oddzielnymi łóżkami, łazienka z wanną i duży taras.

Udogodnienia: prywatny parking, winda, przechowalnia na narty i buty narciarskie, telefon, telewizor LCD, dostęp do internetu, kącik komputerowy z dostępem do internetu, możliwość przyjazdu ze zwierzętami domowymi.
Za dodatkową opłatą: suszarka na monety i zmywarka.

Relaks i rozrywka: duży ogród dla dzieci ze sprzętem do zabawy, parking.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: 300 m
Odległość od wyciągu narciarskiego: około 500- 600 m, przystanek skibusa naprzeciwko obiektu.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry