Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Willa Casa Canazei

Ocena uczestników:
(213 głosów)
Opis miejsca

Willa Casa Canazei

Region: Trydent, Alba di Canazei

Willa Casa Canazei znajduje się w cichej okolicy Alba of Canazei, połączona z Canazei również przez promenadę wzdłuż rzeki. Składa się z czterech schronisk w typowym, górskim stylu, wszystkie są komfortowo wyposażone. Stok narciarski Sella Ronda jest w odległości tylko 900 m i aby do niego dotrzeć możliwe jest skorzystanie z oferty skibusa który znajduje się dokładnie naprzeciwko willi.

Pokoje:38.

Apartamenty: wyposażone w aneks kuchenny z piekarnikiem i kuchenką elektryczną, telefon, telewizor, prywatną łazienkę, sejf.

B4+1:2 – pokojowe mieszkanie z pokojem gościnnym, z sofą i aneksem kuchennym, pokój dwuosobowy, łazienka, możliwe piąte dodatkowe łóżko w postaci rozkładanej sofy dla dzieci do 12 roku życia.

T4+1:3- pokojowe mieszkanie (około 50 do 55 metrów kwadratowych), pokój gościnny z podwójną wersalką, aneks kuchenny, pokój dwuosobowy (z jednym dużym łóżkiem lub dwoma osobnymi łóżkami), pokój dwuosobowy (z dwoma osobnymi łóżkami) z łóżkami piętrowymi, łazienka.

Udogodnienia: miejsce na parkingu w garażu, bar- tawerna. Za dodatkową opłatą sauna, pralko- suszarka na monety. Bankomat i karty kredytowe nie są honorowane.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: 600 m od Alba, 2 km od Canazei.
Odległość od wyciągu narciarskiego: 900 m od kolejki linowej Alba/Ciampac/Buffaure i 900 m od Canazei/Pecol, przystanek skibusa naprzeciwko willi.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry