Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Wakacje w Home Boat

Ocena uczestników:
(129 głosów)
Opis miejsca

Homeboat to komfortowe łodzie dostosowane do mieszkania, które są napędzane silnikiem i łatwe w manewrowaniu, a ich prowadzenie nie wymaga specjalnej licencji. Jednostki są sprawne, skrętne, bezpieczne i o niewielkim zanurzeniu, dobrze nadają się do żeglugi na wodach śródlądowych: lagunach, jeziorach, rzekach i kanałach. Łodzie te są w pełni wyposażone do wygodnego życia na pokładzie (sypialnia, kuchnia, łazienka); w zależności od modelu, mają różną o powierzchnię (od 7 do 15 metrów długości) i mogą pomieścić aż do 12 osób. Wakacje na łodzi mieszkalnej to propozycja aktualna przez cały rok!

Wakacje na łodzi mieszkalnej to niezapomniany relaks zapewniający wypoczynek od ulicznego gwaru i bezpośredni kontakt z przyrodą, daleko od nerwowego rytmu miejskiego, dróg samochodowych, tylko Wy, woda, natura i piękne widoki. Terytorium Laguny Weneckiej i Delty Padu, zawsze było związane z transportem wodnym i koncentrowało się nie wzdłuż tradycyjnych dróg, ale kanałów, wakacje na łodzi pozwolą poznać ci ten świat, niedostępny innymi środkami komunikacji, odkryć kulturę i tradycję tych regionów. Na życzenie zapewniamy na pokładzie rowery do wycieczek indywidualnych. To wy jesteście kapitanami waszej łodzi i trasa wycieczek zależy od was! Rejs po malowniczych kanałach, piknik na łonie natury, wycieczka piesza lub rowerowa, słońce i morze nie zawiodą!

Jeżeli nie czujecie się na siłach sami prowadzić łódź możecie zamówić zawodowego szypera, który wam pomoże. W chwili przejmowania łodzi zostaniecie poinstruowani w jej obsłudze oraz razem ze szyperem wykonacie krótki rejs próbny ( instruktaż po angielsku lub niemiecku, polski tłumacz, tylko w wyznaczone dni, ewentualnie za dopłatą). Na życzenie zapewnimy Wam prywatny parking, transport z pobliskich lotnisk (Bologna, Wenecja, Wenecja-Treviso, Milano-Bergamo), możecie też zamówić u nas listę zakupów spożywczych, które będą na was czekały na pokładzie.

Homeboats - Wenecja, Dolina Padu - zdjęcie 29 - italytravel24.com Homeboats - Wenecja, Dolina Padu - zdjęcie 27 - italytravel24.com

Homeboats - Wenecja, Dolina Padu - zdjęcie 25 - italytravel24.com Homeboats - Wenecja, Dolina Padu - zdjęcie 19 - italytravel24.com

Homeboats - Wenecja, Dolina Padu - zdjęcie 4 - italytravel24.com

Okazje i rabaty
Wakacje w Home Boat

już od 2190 PLN

Trasy wycieczkowe i pakiety Home Boats

Proponujemy Państwu poniżej najbardziej popularne trasy wycieczkowe, jakie można przepłynąć w Home Boats. Dla każdej wybranej trasy oferujemy instrukcję i mapy do nawigacji. LAGUNA WENECKA (z Chioggi do Altino, przez Pellestrinę, Ma...
Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry