Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Villagio San Paolo-Wakacje nad Adriatykiem bez barier

Ocena uczestników:
(108 głosów)
Opis miejsca

Wioska turystyczna w Cavallino-Treporti, która jest doskonałym miejscem na wasze wakacje nad Adriatykiem bez barier. Ośrodek wypoczynkowy leży nad samym brzegiem Adriatyku, w malowniczym Parku Turystycznym, zaledwie kilka kroków od Wenecji.

Ośrodek mieści się w rozległym parku (prawie 9 hektarów) położonym nad samym brzegiem Adriatyku.  W parku, zmaknietym dla ruchu samochodowego znajdują się duże przestrzenie zielone, domki holenderskie i bungalowy oraz struktura hotelowa, całkowicie dostosowana do zapewnienia komfortowych warunków osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom. Na terenie ośrodka jest też pizzeria na wolnym powietrzu, sklep i bar.  Villagio otwarte jest przez cały rok, dysponuje własną stołówką i barem. Ośrodek jest przystosowany do zapewnienia gościny rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym wraz z osobami towarzyszącymi ponieważ  jest całkowicie pozbawiony barier architektonicznych. Wioska jest też doskonałym miejscem dla zorganizowanych grup i obozów młodzieżowych. Miły, kompetentny personel oraz liczni, serdeczni wolontariusze starają się zapewnić każdemu z gości miły pobyt, swobodę poruszania i umożliwić przeżywanie wakacji w atmosferę pełnej autonomii.

Villagio San Paolo rozciąga się wzdłuż szerokiej adriatyckiej plaży w nadmorskim lesie sosnowym. Zarówno park jak i plaża dostosowane są do przyjmowania osób niepełnosprawnych- stwarzając w ten spoób doskonałe miejsce na wakcje nad Adriatykiem bez barier.  Na terenie ośrodka znajduje się piękny kościół drewniany do wyłącznej dyspozycji gości.

Zaledwie 8 kilometrów od ośrodka znajduje się przystań stateczków, którymi można dopłynąć do samego centrum Wenecji, w okolice placu św. Marka.

Wenecja mimo, że jest pełna barier architektonicznych, została podzielona na specjalne strefy, które łatwo zwiedzić nawet osobom mających problemy ruchowe. Strefy położone są głównie wzdłuż Canale Grande a przemieszczanie się pomiędzy nimi możliwe jest dzięki tramwajom wodnym.

Usługi w wiosce kempingowej:

 • rozległy park pozbawiony barier architektonicznych
 • parking (w tym kryty)
 • wózki dostosowane do kąpieli morskich
 • wyposażenie plaży pozwalające na dostęp do morza osobom niepełnosprawnym
 • wyżywienie (stołówka mogąca na 600 os., bar, możliwość zamówienia posiłków na wynos)
 • sala konferencyjno-szkoleniowa (stałe oświetlenie, sprzęt audio-video)
 • animacje
 • bankomat
 • boisko do piłki nożnej na trawie
 • wyposażona plaża
 • plac zabaw dla dzieci

Jak dojechać?
Villagio San Paolo-Wakacje nad Adriatykiem bez barier

Galeria zdjęć

Okazje i rabaty
Villagio San Paolo-Wakacje nad Adriatykiem bez barier

już od 1730 PLN

Wypoczynek bez barier nad Adriatykiem - noclegi w domkach kempingowych

Pakiet dla 2 osób zawiera: 7 noclegów w DOMKU KEMPINGOWYM śniadania ubezpieczenie KL+NNW+BP Cena już od: 1730 PLN...
już od 1290 EUR

Ślub na plaży nad Adriatykiem- tylko w Parku Turystycznym Cavallino-Treporti

Ślub na plaży nad Adriatykiem - Wenecja i okolice Marzysz o ślubie na plaży nad Adriatykiem? Wybierz jedną z weneckich wysp: Cavallino-Treporti. Ceremonie ślubne cywilne są tutaj celebrowane nad samym brzegiem Adriatyku, lub w polowym kości...
Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

 1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
 2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

 1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
 2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
 3. do usunięcia danych;
 4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
 5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
 6. do przenoszenia danych;
 7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
 8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Adres:
Via Carlo Alberto Radaelli, 7
Cavallino-Treporti (Ve) (30013)

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry