Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Villaggio Le Querce – Sorano

Ocena uczestników:
(11 głosów)
Opis miejsca

Sorano

Miasteczko Sorano, prowincja Grosseto, razem z Pitigliano i Castell’Azzara są częścią tak zwanej strefy “miasta tufu wulkanicznego”. Znajduje się w północnej części Jeziora Bolsena, w sercu regionu zwanego Maremma w sąsiedztwie najsławniejszych toskańskich źródeł termalnych Saturnia i Sorano. Sorano zostało wzniesione powstało na skałach wulkanicznych, pierwsze historyczne wzmianki na temat miasteczka datują się na 3 w p.n.e., zostało zbudowane w charakterystycznym stylu, a jego średniowieczne zabudowania doskonale zachowały się do naszych czasów. Teren miasteczka jest bogaty w pozostałości po świątyniach, nekropolie i inne znaleziska archeologiczne.

Oferta hotelowa Sorano

LE QUERCE VILLAGGE RELAIS

W środku Parku Acheologiczno – Naturalnego w “Tufowych Miastach”, w Toskańskiej Maremmie znajduje się “Villaggio Le Querce“, usytuowane na skraju średniowiecznego miasteczka Sorano, zanurzone w parku pomiędzy stuletnimi dębami i drzewami oliwnymi. Położone w pobliżu wybrzeża Argentario, Jeziora Balsena i Monte Amiata, jednej z najwyższych gór w południowej Toskanii. Ośrodek jest otoczony przepięknymi wzgórzami charakterystycznymi dla tego regionu, dziewicze tereny, nieskażone naturalne środowisko, urocze wioseczki i bogata historia sprawiają że Maremma to zdecydowanie idealne miejsce to wypoczynku.

Ośrodek składa się z 25 luksusowych apartamentów otoczonych przez piękny, 2- hektarowy park, kompleks oferuje swoim gościom apartamenty w dwóch willach z niezależnym wejściem. Apartamenty składają się z dwóch pomieszczeń, salonu z wersalką i dobrze wyposażonej kuchni ze zmywarką, łazienki z prysznicem, a w większych mieszkaniach dwuosobowej sypialni. Wszystkie apartamenty mają telewizję satelitarną, telefon, dostęp do Internetu i klimatyzację. Apartamenty na parterze posiadają prywatny ogród podczas gdy te na pierwszym piętrze panoramiczny taras. W parku znajdują się stanowiska barbecue ze stołami do dyspozycji gości oraz plac zabaw dla dzieci. Na terenie ośrodka znajduje się również parking dla gości (80 miejsc parkingowych). Jest też tawerna z panoramicznym widokiem w której można zorganizować miejsce na posiłki, konferencje i spotkania, sale zabaw dla dorosłych i dzieci. W kurorcie znajduje się centrum wellness, baseny, specjalną strefę zabaw dla dzieci, tawernę z pięknym krajobrazem i parking na 80 miejsc. Centrum wellness oferuje zabiegi upiększające i sesje masażu. Warte polecenia jest: jacuzzi, sauna fińska, łaźnia turecka (1,5 godziny, dodatkowo płatne).

Ośrodek jest również znany z dobrego jedzenia: lokalne produkty są przygotowywane w oparciu o przepisy znane od wielu pokoleń. Wino za sprawą Etrusków zajmuje również ważne miejsce w lokalnym folklorze. Godne polecenia są wina takie jak: Morellino di Scansano, Bianco di Pitigliano i Rosso di Sovana.

Goście mają do swojej dyspozycji:

 • zniżki w sklepach i restauracjach
 • 2 baseny
 • solarium
 • miejsce na parkingu
 • ogrzewanie
 • klimatyzację
 • plac zabaw dla dzieci
 • telewizję satelitarną
 • darmowy dostęp do Internetu
 • park i ścieżki spacerowe
 • informację turystyczną
 • wypożyczalnię rowerów
 • centrum piękności
Galeria zdjęć

Okazje i rabaty
Villaggio Le Querce – Sorano

już od 1390 PLN

Wypoczynek w Tufowym Mieście - Villaggio Le Querce - Sorano - Toskania

Proponujemy Państwu niezapomniany wypoczynek w "Tufowych Miastach", w Toskańskiej Maremmie - Villaggio Le Querce - znajdującym się w sercu Parku Archeologiczno-Naturalnego. Do zaproponowania mamy dwa pakiety wakacje we Włoszech Pakiet 4-dn...
Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

 1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
 2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

 1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
 2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
 3. do usunięcia danych;
 4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
 5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
 6. do przenoszenia danych;
 7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
 8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Region:
Adres:
Sorano ()

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry