Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Valle Primiero

Ocena uczestników:
(1980 głosów)
Opis miejsca

Dolina di Primiero

San Martino di Castrozza logo

Dolina Primiero rozciąga się wzdłuż potoku Cimon we wschodniej części Trentino, zaledwie 100 km. od Wenecji. Składa się z sześciu malutkich gmin: Fiera di Primiero, Imer, Mezzano, Siror, Tonadico i Mezzano, które położone są na różnych wyskościach (od 750 do 1450 m.n.p.m.) W lecie wszystkie gminy połaczone są regularnymi liniami autobusowymi (a w zimie wygodny skibuss dowozi narciaży na sławne stoki narciarskie: Passo Cereda i Passo Role (S.Martino di Castrozza). Dolina jest doskonałym miejscem na wypoczynek rodzinny, liczne parki zabaw, restauracje ze specjalnymi kącikami dla dzieci, duża różnica wyskości- pozwalająca na wybranie odpowiednich dla każdego wakcji- od łagodnych spacerów w lasach doliny po wspinaczkę wysokogórską. Restauracje Primiero słyną z wyśmienitej kuchni, a liczne agroturystyki i restauracje serwują wyborne miejscowe potrawy. Liczne festyny i odpusty dodatkowo uatrakcyjniają pobyt, najsławniejsza jest Sagra Desmontega, w ostanią niedzielę wrzea, kiedy to mieszkańcy w wesołym i malowniczym pochodzie świętują powrót stad z górskich pastwisk, sławne na całe północne włochy są również targi świąteczne i szopki z Siror. San Martino di Castrozza to najmniejsza miejscowość regionu, ale za to jest znana wszystkim wytrawnym narciarzom. Marzysz o białym szaleństwie na szczytach Dolomitów przyjedź do Primiero!! Malownicze i dobrze przygotowane szlaki narciarskie, park śnieżny dla dzieci, liczne wyciągi narciarskie.

San Martino di Castrozza

Trasy narciarskie - San Martino di Castrozza

Wysokość 1450 m n.p.m.
Szczyty (1450 m) dominują nad miastem, gęste drzewa i łąki, długa tradycja w turystyce, niezwykła atmosfera i ogromna narciarska karuzela: to sprawia że San Martino jest idealnym miejscem dla narciarzy i alpinistów. Tu można znaleźć niektóre z najlepszych tras w Dolomitach: takie jak Tognola Uno, stoki Cima Tognola, Diretissima (Najkrótsza) i Cristiana dla najlepszych narciarzy. Trasa Colverde jest nieco łatwiejsza, w ciągu dnia wyeksponowana na słońcu, w nocyu oświetlona. Idealne miejsce dla rodzin. Pra’ delle Nasse jest świetnym miejscem na szkółkę narciarską. Można tu używać dwóch karnetów narciarskich:Mapa tras narciarkich w San Martino di Castrozza karnet Valley Ski (trasa powyżej 60 km i 24 wyciągi narciarskie, dwie główne strefy: Carosello delle Malaghe i Passo Role; oprócz tego inne krótsze trasy: Colverde, Pra’ delle Nasse, Passo Cereda). Karnet narciarski Dolomiti SuperSki (można też jeździć obok resortu Bellamonte/Lussia (20 km od Bellamonte), Trevalli (18 km od Passo Valles) i Predazzo/Pampeago/Obereggen (Predazzo jest w odległości 15 km od San Martino di Castrozza). W Passo Rolle można też używać karnetu Valle di Fiemme.

Galeria zdjęć
Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry /* */