Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Val Gardena, Val Badia

Ocena uczestników:
(243 głosów)
Opis miejsca

VAL BADIA VAL GARDENA logo

Val Gardena to ważne miejsce w historii sportów zimowych ze względu na swoich mistrzów sportu i na coroczne spotkania elity narciarskiej z całego świata. Val Gardena jest połączona z Dolomiti Superski, największą na świecie karuzelą na śniegu i pobliską Alpe di Siusi (Górą Siusi), eldorado dla wszystkich amatorów sportu. Są dostępne dwa rodzaje karnetów narciarskich: karnet Val Gardena- Alpe di Siusi, ważny na 83 wyciągi i na 175 km tras narciarskich w Val Gardena; karnet narciarski Dolomiti Superski, super karnet na wszystkie strefy Dolomitów, z 500 km połączonych wzajemnie stoków narciarskich otaczających Sella Group i na 1.2220 km stoków w 12 strefach. Głębokie i strome trasy, łatwe i ekstremalnie spadziste. Najnowocześniejsze udogodnienia na wyciągu i romantyczne alpejskie chatki.

Val Badia z narciarskiego punktu widzenia jest znana jako jedna z najpiękniejszcych i najlepiej wyposażonych dolin w strefie Dolomitów. W jej skład wchodzi Alta Badia i Plan de Corones, obie części karuzeli na śniegu Dolomiti Superski. W czasie zimy, Alta Badia to raj dla narciarzy i snowbordzistów z: 52 nowoczesnymi wyciągami narciarskimi które łączą 130 km stoków. Poziom trudności jest oznaczony kolorami: łatwy (niebieski), średni (czerwony), trudny (czarny). Karnet narciarski Alta Badia jest ważny na terenie pomiędzy miejscowością Corvara, Colfosco, San Cassiano, La Villa i Badia oraz łańcuchem górskim Passo Campolongo, Passo Gardena i Passo Falzarego. Do dyspozycji narciarzy jest 130 km stoków otoczonych przez zapierające dech w piersiach widoki Dolomitów.

Atrakcje Val Gardena, Val Badia

 • Wędrówki na rakietach śnieżnych – przewodnik oprowadza po oszałamiających zakątkach Parku Narodowego Puez Odle. Na trasie wędrówki będzie można zobaczyć ślady mieszkańców lasu, np. jelenia a także poszukać śladów innych zwierząt.
 • Wieczór w rakietach śnieżnych i kolacja – niezapomniany wieczór w scenerii górskiego schroniska.
 • Wycieczki – wędrowanie w głębokim śniegu i oszałamiająca zimowa sceneria Val Gardena jest niezapomnianym przeżyciem… nie tylko w nocy ale i w ciągu dnia.
Galeria zdjęć
Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

 1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
 2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

 1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
 2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
 3. do usunięcia danych;
 4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
 5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
 6. do przenoszenia danych;
 7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
 8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry /* */