Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Val di Sole, Val Rendena

Ocena uczestników:
(3481 głosów)
Opis miejsca

Val di Sole, Val Rendena

Otoczone przez jedne z najsłynniejszym gór w całym regionie, Dolomity- Brenta, masyw Adamello- Presanella i Ortler Cevedale Group, Val di Sole jest najbardziej rozległym terenem narciarskim w Zachodnim Trydencie. Stoki narciarskie Folgarida, Marilleva, Peio i Passo Tonale dysponują trasami z każdym stopniem trudności zarówno dla narciarzy jak i dla osób jeżdżących na snowboardzie. Ponadto dolina oferuje inne możliwości takie jak narty biegówki, wspinaczkę górską, wycieczki w butach śniegowych, Nordic skiing i mnóstwo atrakcji po dniu spędzonym na nartach. Można korzystać ze stoków narciarskich w najpiękniejszym regionie narciarskim w zachodnim Trydencie z jednym karnetem narciarskim: 150 wyciągów i w sumie 380 kilometrów stoków. Jest to karnet narciarski „Super Skirama Dolomiti Adamello Brenta”

VAL RENDENA

Malownicza dolina otoczona pasmami górskimi, Adamello, Presanella oraz Dolomity Brenty. Zabytkowe miasteczka i kurorty narciarskie co roku odwiedzane są przez tysiące turystów: Madonna di Campiglio, Pinzolo. W lecie oaza przyrody, w zimie raj dla narciarzy. W dolinie położony jest jeden z najsławniejszych włoskich parków narodowych, są tu wyjątkowe miejsca jak wodospady Vallesinella, Campanil Basso, malownicze potoki, jeziora San Giuliano, lodowce Lobbie o del Mandrone w Adamello Presanella. Wspinaczka na szczyt, szalona jazda w białym puchu lub po prostu spacer w lesie (być może patrząc grzyby) – czyli wypoczynek dla całej rodziny.

ATRAKCJE DOZNANIA NA ŚNIEGU

EDEN Podróży daje możliwość wzbogacenia wakacji poprzez relaksujące zajęcia:

 • MOC PSÓW ZAPRZĘGOWYCH
  Przygoda z psami zaprzęgowymi jest okazją na dobrą zabawę.
 • NORDIC WALKING
  Nordic walking to sport który zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. To bardzo zdrowa forma aktywności fizycznej. To połączenie dającego frajdę sportu i relaksu.
 • KOLACJA NA ŚNIEGU
  W charakterystycznym alpejskim schronisku na stoku narciarskim można próbować typowych, regionalnych potraw.
 • ROMANTYCZNE SANIE
  Jak romantycznie jest mknąć saniami zaprzężonymi w konie! To tak jakby cofnąć się w czasie, uczucie jakby się było w bajce…

Miejscowość Madonna di Campiglio

Madonna di Campiglio, główna miejscowość i eleganckie miasteczko, to ulubione miejsce zimowego wypoczynku europejskich VIP-ów, położona jest na wysokości 1550 metrów n.p.m. w pięknej dolinie pomiędzy grupą Dolomitów Brenta i lodowcami Presanella.

Różnorodność górskich krajobrazów, możliwość zwiedzenia całego regionu bez konieczności zdejmowania nart, niezliczone kilometry tras narciarskich, niektóre położone aż na wysokości 2600 metrów sprawiają, zamieniają to malownicze miasteczko w niekwestionowaną stolicę białego szaleństwa.
Region narciarski SKIAREA VAL DI SOLE – VAL RENDENA, położony między miejscowościami Pinzolo Folgarida – Marilleva, obejmuje 57 wyciągów i 150 km tras zjazdowych, 40 km tras do narciarstwa biegowego, na dzieci czekają liczne parki śnieżne.

A w lecie ponad 450 km szlaków turystycznych oferuje niesamowite propozycje dla tych, miłośników pieszych wędrówek, wspinaczki, rowerów górskich i wędkarstwa sportowego.

Dojazd do Madonna di Campiglio

Samochodem wyjścia A4 Brescia Est 130 km, A22 zjazd Trento (od południa), 73 km – Exit S. Michele Adige (North) 65 km
Koleją dojazd z Trento lub Brescia
Autobusem codzienne połączenia z Trento, Brescia, Mediolanu, Male.
Samolotem Werona, Mediolan Malpensa, Mediolan Linate, Bergamo-Orio al Serio, Brescia-Montichiari, Wenecja-Marco Polo, Bolzano Dolomiti.
Transfery z głównych lotnisk do Madonna di Campiglio Pinzolo Val Rendena

ODLEGŁOŚCI Trento 73 km – Brescia 127 km – 220 km Mediolan – Werona 170 km – 167 km Brenner – Bolonia 310 km – 710 km Rzym

Stoki narciarskie – 150 km

NARCIARSTWO ALPEJSKIE: SKIAREA CAMPIGLIO DOLOMITY VAL DI SOLE VAL RENDENA,

Trasy: 45 niebieskie, 37 czerwone i 18 czarnych
380 km Skirama Adamello Brenta
Sztuczne naśnieżania 95%

SNOWBOARD I PARKI ŚNIEŻNE: 5 snowpark: Ursus Snowpark i Pradalago Mini Park w Madonna di Campiglio, Brentapark w Pinzolo, Snowpark Val Panciana i Malghet Aut Folgarida w Val di Sole
TRASY BIEGOWE: 3 o długości 22 km w Campo Carlo Magno
SZKÓŁKI NARCIARSKIE – mamy specjalne zniżki dla naszych klientów – o szczegóły proszę pytać w biurze
WYPOŻYCZALNIE SPRZĘTU NARCIARSKIEGO – mamy specjalne zniżki dla naszych klientów- o szczegóły proszę pytać w biurze
Sezon zimowy od listopada do kwietnia, Sezon letni od czerwca do września

Miejscowość Pejo Fonti

Chcecie nie tylko pozjeżdżać, ale też trochę odpocząć- nic prostszego zapraszamy do uzdrowiska Pejo Fonti. To nie tylko górski kurort, ale również ważny ośrodek termalny, zanany już od XVI wieku! Szczególnie polecany w leczeniu chorób układu oddechowego, krążenia oraz skóry. Znajdziecie tutaj także nowoczesne centrum spa z basenem, siłownie
Położony w samym sercu Parku Narodowego Stelvio, Pejo Fonti jest idealną bazą wypadową na wycieczki po okolicznych górach, z których niektóre przekraczają 3000 metrów.
W zimie to małe urzekająca miasteczko połaczone jest wyciągiem kolejki linowej Tarlenta z trasami narciarskimi Madonna Campiglio, Folgarida, Marilleva, wszystko w ramach jednego karnetu: SUPERSKIRAMA!.

Galeria zdjęć
Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

 1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
 2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

 1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
 2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
 3. do usunięcia danych;
 4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
 5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
 6. do przenoszenia danych;
 7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
 8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Adres:
MADONNA DI CAMPIGLIO, PINZOLO, FOLGARIDA, MARILLEVA, PEIO, PASSO TONALE ()
Maria Kunert
☎ +48 794 64 65 52
Darmowe połączenie Skype

office@italytravel24.com

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry