Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Val di Sole, Val Rendena

Ocena uczestników:
(3481 głosów)
Opis miejsca

Val di Sole, Val Rendena

Otoczone przez jedne z najsłynniejszym gór w całym regionie, Dolomity- Brenta, masyw Adamello- Presanella i Ortler Cevedale Group, Val di Sole jest najbardziej rozległym terenem narciarskim w Zachodnim Trydencie. Stoki narciarskie Folgarida, Marilleva, Peio i Passo Tonale dysponują trasami z każdym stopniem trudności zarówno dla narciarzy jak i dla osób jeżdżących na snowboardzie. Ponadto dolina oferuje inne możliwości takie jak narty biegówki, wspinaczkę górską, wycieczki w butach śniegowych, Nordic skiing i mnóstwo atrakcji po dniu spędzonym na nartach. Można korzystać ze stoków narciarskich w najpiękniejszym regionie narciarskim w zachodnim Trydencie z jednym karnetem narciarskim: 150 wyciągów i w sumie 380 kilometrów stoków. Jest to karnet narciarski „Super Skirama Dolomiti Adamello Brenta”

VAL RENDENA

Malownicza dolina otoczona pasmami górskimi, Adamello, Presanella oraz Dolomity Brenty. Zabytkowe miasteczka i kurorty narciarskie co roku odwiedzane są przez tysiące turystów: Madonna di Campiglio, Pinzolo. W lecie oaza przyrody, w zimie raj dla narciarzy. W dolinie położony jest jeden z najsławniejszych włoskich parków narodowych, są tu wyjątkowe miejsca jak wodospady Vallesinella, Campanil Basso, malownicze potoki, jeziora San Giuliano, lodowce Lobbie o del Mandrone w Adamello Presanella. Wspinaczka na szczyt, szalona jazda w białym puchu lub po prostu spacer w lesie (być może patrząc grzyby) – czyli wypoczynek dla całej rodziny.

ATRAKCJE DOZNANIA NA ŚNIEGU

EDEN Podróży daje możliwość wzbogacenia wakacji poprzez relaksujące zajęcia:

 • MOC PSÓW ZAPRZĘGOWYCH
  Przygoda z psami zaprzęgowymi jest okazją na dobrą zabawę.
 • NORDIC WALKING
  Nordic walking to sport który zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. To bardzo zdrowa forma aktywności fizycznej. To połączenie dającego frajdę sportu i relaksu.
 • KOLACJA NA ŚNIEGU
  W charakterystycznym alpejskim schronisku na stoku narciarskim można próbować typowych, regionalnych potraw.
 • ROMANTYCZNE SANIE
  Jak romantycznie jest mknąć saniami zaprzężonymi w konie! To tak jakby cofnąć się w czasie, uczucie jakby się było w bajce…

Miejscowość Madonna di Campiglio

Madonna di Campiglio, główna miejscowość i eleganckie miasteczko, to ulubione miejsce zimowego wypoczynku europejskich VIP-ów, położona jest na wysokości 1550 metrów n.p.m. w pięknej dolinie pomiędzy grupą Dolomitów Brenta i lodowcami Presanella.

Różnorodność górskich krajobrazów, możliwość zwiedzenia całego regionu bez konieczności zdejmowania nart, niezliczone kilometry tras narciarskich, niektóre położone aż na wysokości 2600 metrów sprawiają, zamieniają to malownicze miasteczko w niekwestionowaną stolicę białego szaleństwa.
Region narciarski SKIAREA VAL DI SOLE – VAL RENDENA, położony między miejscowościami Pinzolo Folgarida – Marilleva, obejmuje 57 wyciągów i 150 km tras zjazdowych, 40 km tras do narciarstwa biegowego, na dzieci czekają liczne parki śnieżne.

A w lecie ponad 450 km szlaków turystycznych oferuje niesamowite propozycje dla tych, miłośników pieszych wędrówek, wspinaczki, rowerów górskich i wędkarstwa sportowego.

Dojazd do Madonna di Campiglio

Samochodem wyjścia A4 Brescia Est 130 km, A22 zjazd Trento (od południa), 73 km – Exit S. Michele Adige (North) 65 km
Koleją dojazd z Trento lub Brescia
Autobusem codzienne połączenia z Trento, Brescia, Mediolanu, Male.
Samolotem Werona, Mediolan Malpensa, Mediolan Linate, Bergamo-Orio al Serio, Brescia-Montichiari, Wenecja-Marco Polo, Bolzano Dolomiti.
Transfery z głównych lotnisk do Madonna di Campiglio Pinzolo Val Rendena

ODLEGŁOŚCI Trento 73 km – Brescia 127 km – 220 km Mediolan – Werona 170 km – 167 km Brenner – Bolonia 310 km – 710 km Rzym

Stoki narciarskie – 150 km

NARCIARSTWO ALPEJSKIE: SKIAREA CAMPIGLIO DOLOMITY VAL DI SOLE VAL RENDENA,

Trasy: 45 niebieskie, 37 czerwone i 18 czarnych
380 km Skirama Adamello Brenta
Sztuczne naśnieżania 95%

SNOWBOARD I PARKI ŚNIEŻNE: 5 snowpark: Ursus Snowpark i Pradalago Mini Park w Madonna di Campiglio, Brentapark w Pinzolo, Snowpark Val Panciana i Malghet Aut Folgarida w Val di Sole
TRASY BIEGOWE: 3 o długości 22 km w Campo Carlo Magno
SZKÓŁKI NARCIARSKIE – mamy specjalne zniżki dla naszych klientów – o szczegóły proszę pytać w biurze
WYPOŻYCZALNIE SPRZĘTU NARCIARSKIEGO – mamy specjalne zniżki dla naszych klientów- o szczegóły proszę pytać w biurze
Sezon zimowy od listopada do kwietnia, Sezon letni od czerwca do września

Miejscowość Pejo Fonti

Chcecie nie tylko pozjeżdżać, ale też trochę odpocząć- nic prostszego zapraszamy do uzdrowiska Pejo Fonti. To nie tylko górski kurort, ale również ważny ośrodek termalny, zanany już od XVI wieku! Szczególnie polecany w leczeniu chorób układu oddechowego, krążenia oraz skóry. Znajdziecie tutaj także nowoczesne centrum spa z basenem, siłownie
Położony w samym sercu Parku Narodowego Stelvio, Pejo Fonti jest idealną bazą wypadową na wycieczki po okolicznych górach, z których niektóre przekraczają 3000 metrów.
W zimie to małe urzekająca miasteczko połaczone jest wyciągiem kolejki linowej Tarlenta z trasami narciarskimi Madonna Campiglio, Folgarida, Marilleva, wszystko w ramach jednego karnetu: SUPERSKIRAMA!.

Galeria zdjęć
Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

 1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
 2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

 1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
 2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
 3. do usunięcia danych;
 4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
 5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
 6. do przenoszenia danych;
 7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
 8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Adres:
MADONNA DI CAMPIGLIO, PINZOLO, FOLGARIDA, MARILLEVA, PEIO, PASSO TONALE ()

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry