Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Val di Fassa

Ocena uczestników:
(2347 głosów)
Opis miejsca

Zimą, Val di Fassa jest jednym z najlepszych miejsc dla narciarzy i miłośników snowboardu. Oprócz Sellaronda (cztery tory narciarskie) są też trzy trasy narciarskie, pięć parków śnieżnych, 230 km i 122 stoki zawsze świetnie przygotowane dzięki nowoczesnemu systemowi naśnieżania, obsługiwanemu przez 87 nowoczesnych dźwigów, które gwarantują szybki i efektywny transport w najwyższe partie. Val di Fassa jest jednym z najbardziej wyposażonych i najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Dolomitach z dziewięcioma różnymi trasami, oznaczonymi na stokach i z połączeniami autobusowymi: Belvedere- Pordoi, Ciampac, Fedala- Marmolada, Col Rodella- Sella Pass, Buffaure, Catinaccio- Ciampedie i Przełęcz Costalunga do Val di Fassa/dystrykt Carezza (dostępne z karnetami narciarskimi Val di Fassa- Carezza lub Dolomiti Superski ), Alpe di Lusia- San Pellegrino- Falcade na teren TreValli (dostępny z karnetami TreVall lub Dolomiti Superski).

Atrakcje Val Di Fassa – szaleństwa na śniegu

 • LODOWY WODOSPAD – czy myślałeś kiedyś o tym, żeby wspiąć się na lodowy wodospad? Możesz to zrobić dzięki naszym lokalnym przewodnikom.
 • KULIG – magiczna podróż w saniach zaprzężonych w konie.
 • SPACER W ŚNIEGU – zaopatrzeni w rakiety śnieżne odkrywamy niesamowite emocje wśród szczytów Val di Fassa.
 • OBIADOKOLACJA W SCHRONISKU – w charakterystycznej alpejskiej chatce na stokach narciarskich możesz spróbować wielu typowych potraw tego regionu
Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

 1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
 2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

 1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
 2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
 3. do usunięcia danych;
 4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
 5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
 6. do przenoszenia danych;
 7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
 8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Adres:
CANZEI, VIGO DI FASSA, CAMPITELLO DI FASSA, MAZZIN, ALBA DI CANZEI ()
Maria Kunert
☎ +48 794 64 65 52
Darmowe połączenie Skype

office@italytravel24.com

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry /* */