Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Val di Fassa

Ocena uczestników:
(2347 głosów)
Opis miejsca

Zimą, Val di Fassa jest jednym z najlepszych miejsc dla narciarzy i miłośników snowboardu. Oprócz Sellaronda (cztery tory narciarskie) są też trzy trasy narciarskie, pięć parków śnieżnych, 230 km i 122 stoki zawsze świetnie przygotowane dzięki nowoczesnemu systemowi naśnieżania, obsługiwanemu przez 87 nowoczesnych dźwigów, które gwarantują szybki i efektywny transport w najwyższe partie. Val di Fassa jest jednym z najbardziej wyposażonych i najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Dolomitach z dziewięcioma różnymi trasami, oznaczonymi na stokach i z połączeniami autobusowymi: Belvedere- Pordoi, Ciampac, Fedala- Marmolada, Col Rodella- Sella Pass, Buffaure, Catinaccio- Ciampedie i Przełęcz Costalunga do Val di Fassa/dystrykt Carezza (dostępne z karnetami narciarskimi Val di Fassa- Carezza lub Dolomiti Superski ), Alpe di Lusia- San Pellegrino- Falcade na teren TreValli (dostępny z karnetami TreVall lub Dolomiti Superski).

Atrakcje Val Di Fassa – szaleństwa na śniegu

 • LODOWY WODOSPAD – czy myślałeś kiedyś o tym, żeby wspiąć się na lodowy wodospad? Możesz to zrobić dzięki naszym lokalnym przewodnikom.
 • KULIG – magiczna podróż w saniach zaprzężonych w konie.
 • SPACER W ŚNIEGU – zaopatrzeni w rakiety śnieżne odkrywamy niesamowite emocje wśród szczytów Val di Fassa.
 • OBIADOKOLACJA W SCHRONISKU – w charakterystycznej alpejskiej chatce na stokach narciarskich możesz spróbować wielu typowych potraw tego regionu
Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

 1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
 2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

 1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
 2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
 3. do usunięcia danych;
 4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
 5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
 6. do przenoszenia danych;
 7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
 8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Adres:
CANZEI, VIGO DI FASSA, CAMPITELLO DI FASSA, MAZZIN, ALBA DI CANZEI ()

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry /* */