Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Sycilia Baia degli Mulini – Erice Mare

Ocena uczestników:
(98 głosów)
Opis miejsca

Luksusowy 4 -gwiazdkowy hotel powstały na terenie antycznej warzelni, najstarszej w całych Włoszech. Hotel zajmuje XVIII-wieczny budynek warzelni, otoczony zielonymi trawnikami i z przepięknym widokiem na morze, to wszystko nadaje miejscu niezapomniany urok.

W hotelu znajduje się również Muzeum Soli, z oryginalnymi, działającymi jeszcze urządzeniami.

Luksusowe wykończenie i wyposażenie ośrodka sprawiają, że nadaje się dla najbardziej wymagających klientów , idealny na relaksujące wakacje.

Doskonałe miejsce dla miłośników sportu: tenis, siatkówka plażowa, klub żeglarski (szkółka za dopłatą), kursy żeglarstwa, windsurfingu, kajakarstwa .

Hotel składa się z 2 luksusowych Apartamentów , 1 Junior Suite , 10 pokoje typu superior , 10 pokoi typu deluxe, ma prywatny basen oraz plażę. Ośrodek jest położony 3 km od centrum miasta Erice i 19 km od Trapani.

Galeria zdjęć

Okazje i rabaty
Sycilia Baia degli Mulini – Erice Mare

już od 3480 PLN

Wakacje w Erice Mare

Oferta dla 2 osób. Pakiet obejmuje: 7 nocy w pokoju 2 os. klasycznym Ubezpieczenie KL+NNW+BP CENA JUŻ OD 3480 PLN Cena obejmuje: Zakwaterowanie w pokoju 2 os. klasycznym Śniadanie Niezależna klimatyzacja i ogrzewanie Opłatę za...
Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Adres:
Erice ()

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry