Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Sport Hotel Romantic Plaza ****

Ocena uczestników:
(302 głosów)
Opis miejsca

Sport Hotel Romantic Plaza ****

Region: TRYDENT, MADONNA DI CAMPGLIO

Sport Hotel Romantic Plaza to obiekt w całości odnowiony, z nową nietuzinkową architekturą. Jest położony w centrum Madonna di Campiglio, 70 m od wyciągów i stoków narciarskich, przy głównym placu. Hotel znajduje się w przepięknej scenerii Dolomitów wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Jednostki 36.

Classic Rooms: wyposażone w prywatną łazienkę, 32- całowy telewizor LCD, sejf, telefon, dostęp do Internetu, mini bar (na życzenie, napoje i przekąski płatne na stronie intenretowej), kącik do czytania i balkon.

Superior Rooms: takie samo wyposażenie jak Classic room, z balkonem, drewniana podłoga z jodły, wanna z biczami wodnymi, cyfrowy sejf (również na laptopa), ogrzewacz na ręczniki i ogrzewanie podłogowe, mini bar (na życzenie, napoje i przekąski płatne na stronie internetowej).

Panoramic Room: takie samo wyposażenie co w Superior Rooms ale unikalnie zaprojektowany, cały w drewnie, półkoliste okno, z widokiem na Campiglio i Dolomity, prysznic z biczami wodnymi, cyfrowy sejf (również na laptopa), ogrzewacz na ręczniki, ogrzewanie podłogowe, mini bar (na życzenie, napoje i przekąski płatne na stronie internetowej).

Restauracja: śniadanie w formie słodkiego i słonego bufetu, kuchnia z oryginalnymi lokalnymi składnikami, uroczyste kolacje tematyczne.

Udogodnienia: hall, restauracja, bar z drinkami, taras wypoczynkowy, centrum opieki nad dziećmi „La Baita del Bimbo” (za dodatkową opłatą), ogrzewany pokój na narty z monitoringiem, parking, dostęp do Internetu gratis. Za dodatkową opłatą: garaż, opieka nad dzieckiem (na życzenie), zabukowanie transferu (z/na lotnisko i na stację kolejkową).

Relaks i rozrywka: nowe centrum wellnees wyposażone w specjalny basen, pływanie pod prąd i masaże, sauna fińska, łaźnia turecka, aromatyczno- terapeutyczny prysznic, jaskinia lodowa, pokój do ćwiczeń, pokój relaksu z kojącą muzyką, wycieczki w butach śniegowych do Parku Adamello Brenta z alpejskim przewodnikiem, kijki do nordic walking oraz buty narciarskie.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: w centrum.
Odległość od wyciągu narciarskiego: 70 m od wyciągów narciarskich.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry