Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Serena Majestic Club Hotel

Ocena uczestników:
(145 głosów)
Opis miejsca

145Serena Majestic Club Hotel to nowoczesny 4-gwiazdkowy hotel, idealny na na wakacje, położony bezpośrednio przy plaży.

Hotel Serena Majestic Club znajduje się zaledwie kilometr od centrum Montesilvano i 7 km od Pescary. Położony jest w bogatej dzielnicy wypoczynkowo – handlowej: 500 metrów od Serena Majestic, centrum rozrywki Porto Allegro – centrum handlowego otwartego do późnych godzin nocnych, miłośnikom firmowych zakupów polecamy, położone zaledwie o 15 km od Serena Majestic outlet najlepszych marek Outlet Village (znajdziesz tutaj produkty najdroższych firm i projektantów- obniżone aż do 70%!!).

Hotel Residence został tak zaprojektowany by zaspokoić potrzeby zabawy i relaksu zarówno dorosłych jak i dzieci. Posiada 200 pokoi hotelowych i 280 apartamentów w pobliskim Residence. W 2011 roku hotel został gruntownie odnowiony i wyremontowany (200 pokoi i 200 apartamentów zostało całkowicie odnowionych). Na plaży dla gości hotelowych są do dyspozycji parasole, leżaki (za dodatkową opłatą). Miłośnicy sportu znajdą tutaj specjalne zaplecze do uprawiania windsurfingu, żeglarstwa, kajakarstwa, do dyspozycji gości są też rowerki wodne i boisko do siatkówki plażowej.

Usługi i udogodnienia oferowane:

 • Komfortowe pokoje i Suite (również 4 osobowe- idealne dla rodzin)
 • Klimatyzacja (w niektórych mieszkaniach za dopłatą)
 • Klub dla dzieci (od 3-10 lata, od 11- 15 i od 15-18 lat)
 • Mieszkania 1 pokojowe (2- 5 os.) i 2 pokojowe (5-7 os.), wszystkie dysponują balkonem lub tarasikiem, na życzenie możliwość zamówienia kącika kuchennego
 • Duży basen ze słodką wodą 25 x 12 m (głębokość od 120 do 310cm ) z 3 trampolinami (od 1 do 3 m.)
 • Duży basen ze słodką wodą z 22 x 10 m (głębokość od 10 do 250cm ) i zjeżdżalniami
 • Junior basen, woda słodka ( głębokość 70cm ) dla dzieci uczestniczących w Serenino (Karta Serenino obowiązkowa dla wszystkich gości hotelu i residence powyżej 3 roku życia, uprawnia do wstępu i korzystania z atrakcji i udogodnień przeznaczonych dla dzieci – koszt 35,00 € za tydzień)
 • Duży ogrodzony plac zabaw dla dzieci z dmuchanymi zjeżdżalniami
 • 2 sale restauracyjne, dla gości bogate bufety – żywność zróżnicowana i zawsze wysokiej jakości
 • Pizzeria Guliwera dla gości Residence (apartamenty)
 • Kuchenka dla mam- pozwalająca na niezależne przygotowanie lub odgrzanie posiłku dla twojego dziecka, bezpłatna dla gości hotelowych, w określonych godzinach z personelem gotowym ci pomóc
 • Centrum wellness

Dla miłośników sportu:

 • Siłownia – fitness (instruktor, spinning, step, aerobik, treningi odchudzające)
 • Wielofunkcyjne boisko do koszykówki / siatkówki
 • Boisko do piłki nożnej z trawy syntetycznej
 • Dwa korty tenisowe z nocnym oświetleniem ( 38mt x 18MT )
 • Kręgielnia
 • Łucznictwo ( odległość max 15 metrów )
 • Siatkówka plażowa
 • Ping-pong
 • Centrum nurkowe

I jeszcze liczne bary, butiki , sklepy, supermarket , sklep spożywczy z produktami lokalnymi, bankomat, punkt internetowy, sala TV, amfiteatr, sala taneczna i dyskoteka, ogrodzony parking i bezpłatny parking (niestrzeżony).

Darmowy Wi-Fi dostępny w niektórych obszarach hotelu, lekarz ( za opłatą )- ambulatorium otwarte w określonych godzinach dnia. Dla gości usługi pocztowe w recepcji.

Zniżki przy pobytach 14 dniowych, pobyty – od niedzieli do niedzieli, poza sezonem możliwość krótkich pobytów za dopłatą, zwierzęta – niedozwolone. Podawane ceny tylko za noclegi (chyba, że oferta mówi inaczej), niektóre dodatkowe usługi za opłatą (klimatyzacja w niektórych pokojach i apartamentach, wstęp do niektórych atrakcji), cena nie obejmuje opłaty klimatyzacyjnej, płatnej na miejscu w hotelu i opłaty za sprzątanie końcowe 45,00 €

GRATIS – zajęcia grupowe aerobiku, tańca, fitness, wejście na wieczorki taneczne, pokazy w amfiteatrze, udział w imprezach i zabawach organizowanych przez hotel.

Za dodatkową opłatą – sporty indywidualne, jazda konna, wycieczki fakultatywne, parasole plażowe w pierwszych rzędach, usługi centrum wellness, parking strzeżony, internet point, dostęp do kasy pancernej w recepcji, opieka lekarska, wynajmem sprzętu sportowego

Galeria zdjęć
Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

 1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
 2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

 1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
 2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
 3. do usunięcia danych;
 4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
 5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
 6. do przenoszenia danych;
 7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
 8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry