Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Rezydencja La Tambra

Ocena uczestników:
(234 głosów)
Opis miejsca

Rezydencja La Tambra

Region: Trydent – Górna Adyga, Santa Cristina Val Gardena

Tradycyjny tyrolski budynek w centrum St. Cristina Val Gardena, Tambra oferuje apartamenty w alpejskim stylu. Obiekt posiada restaurację, jest w odległości 200 m od wyciągu narciarskiego Monte Pana. Przestronne apartamenty w Residence La Tambra zawierają w pełni wyposażoną kuchnię lub kuchenkę oraz telewizor z płaskim ekranem.
Niektóre obiekty mają balkon z widokiem na Dolomity. Pictiresque Ortisei jest w odległości pięciu minut jazdy samochodem. Goście mają tam zniżkę na wstęp na basen. Bressanone i Bolzano są w odległości 40 km od posiadłości.

POKOJE: 10.

Apartamenty: wyposażone w aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową, zmywarkę, sejf, telefon, darmową telewizję satelitarną, dostęp do internetu, prysznic lub wannę i suszarkę do włosów.

M2: jednoosobowy apartament z dwoma łózkami (około 30 metrów kwadratowych), pokój gościnny z dwoma łóżkami, trzecie łóżko może być dostawione jako wersalka.

B4: apartament z dwoma pokojami, cztery łóżka (około 40 metrów kwadratowych), pokój dwuosobowy, pokój gościnny z dwiema wersalkami.

B4 Whirpool: wyposażenie takie jak apartament Bilo 4 ale z wanną z hydromasażem.

B4 Antresola: jeden pokój gościnny z dwuosobową wersalką obitą skórą, aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową i zmywarką, telewizor/radio, telefon ISDB, jeden pokój dwuosobowy przedzielony przesuwanymi drzwiami, jedna łazienka/wc z suszarką do włosów, jeden prysznic/WC, schody na antresolę z dwoma pojedynczymi łóżkami, darmowa telewizja satelitarna (około 60 metrów kwadratowych).

T4: jeden pokój gościnny z dwuosobową wersalką, jeden dwuosobowy pokój, jeden pokój dwuosobowy (z dwoma osobnymi łóżkami), kuchnia z filtrem do kawy, kuchenka mikrofalowa, sejf, ISDN- telefon, telewizor/radio, prysznic lub wanna/wc z suszarką do włosów, darmowa telewizja satelitarna (około 55 metrów kwadratowych).

Udogodnienia: restauracja- pizzeria, przechowalnia na narty i buty narciarskie, winda. Darmowy parking naprzeciwko apartamentów w odległości 15 m. Za dodatkową opłatą: dostęp do Internetu i kącik komputerowy w recepcji, pralka na monety, garaż.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: w centrum miasta
Odległość od wyciągu narciarskiego: około 300 m. Bezpośrednie połączenie z Sella Ronda

Dodatkowo: stawka obejmuje łóżka i ręczniki, lekkie śniadanie z cappuccino i brioche, darmowy wstęp na basen MarDolomiti w Ortisei.

Płatne na terenie obiektu: zwierzęta: na życzenie w trakcie dokonywanioa rezerwacji, dozwolone są małe zwierzęta.
Łóżeczko dziecięce: na życzenie w trakcie dokonywania rezerwacji.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry