Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Porreta Terme

Ocena uczestników:
(367 głosów)
Opis miejsca

Porretta Terme to miejscowość w prowincji Bolonia, położona w samym sercu Apenin.

Ośrodek termalny o bogatej historii i tradycji , oferuje wiele pomysłów dla tych, którzy chcą spędzić kilka dni relaksu, nie tylko korzystając z leczniczych źródeł, ale również dzięki sugestywnym trasom między okolicznymi jeziorami w pobliskich górach.

Lecznicze właściwości wód termalnych Porretta były znane od czasów starożytnych; źródła Leone, Donzelle, Marte i Bove są pochodzenia morskiego i bogate w minerały oraz wapń, magnez i siarczany, doskonałe do terapii aseptycznych i przeciwzapalnych. Źródła Puzzola, Galleria della Madonna oraz Porretta mają wysokie stężenie siarki, element użyteczne w leczeniu chorób związanych z układem oddechowym. Inne kuracje: sercowo naczyniowe, problemy ginekologiczne, artrosa i reumatyzm, choroby krążenia i problemy laryngologiczne, rehabilitacja. Wszystkie budynki i instalacje sanatoryjne są dostosowane dla osób z problemami ruchowymi.

Porretta Terme corocznie organizuje dwie ważne imprezy, na które przyciągają tysiące turystów , “Porretta Soul Festival”, poświęcony muzyce soul oraz “PorrettaCinema” festiwal filmowy, odwiedzany przez światowej sławy reżyserów, takich jak Ken Loach, Nikita Michałkow, Amos Gitai, Mario Monicelli i Marco Bellocchio.

Porretta to miejsce gdzie można wypocząć również zimą, dzięki niewielkiej odległości od jednego z najbardziej znanych ośrodków narciarskich w regionie Emilia Romagna il Corno alle Scale.

Galeria zdjęć

Okazje i rabaty
Porreta Terme

już od 2990 PLN

Relaks i Benessere - pobyty termalne w Porretta Terme

Pobyt w komfortowym hotelu , bezpośrednio połączonym ze Spa i centrum odnowy biologicznej - 12 noclegów dla 1 os. Pakiet obejmuje: 12 dni i 12 nocy Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym typu komfort Pełne wyżywieni (be napoi) Szlafrok fr...
już od 2190 PLN

Oczekujemy na dziecko - specjalna propozycja dla niej i niego

Pobyt w komfortwym hotelu, bezpośrednio połączonym ze Spa i centrum odnowy biologicznej - 2 noclegi dla 2 osób Pakiet obejmuje: Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym typu komfort Pełne wyżywienie (poza napojami) Szlafroki frotte podczas po...
już od 1689 PLN

Relaks w Porreta Terme

Oferta dla 2 osób Pakiet obejmuje: 6 nocy w mieszkaniu z pełnym wyposażeniem Ubezpieczenie KL+NNW+BP CENA JUŻ OD 1689 PLN...
Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry