Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Park Hotel Folgarida ****

Ocena uczestników:
(731 głosów)
Opis miejsca

Park Hotel Folgarida ****

Region: TRYDENT, Folgarida

Hotel może się pochwalić fantastycznym położeniem w lesie bezpośrednio przy wspaniałych stokach narciarskich Folgaridy dostępnych dla każdego narciarza. Do hotelu można dotrzeć na nartach po pokonaniu trasy która obejmuje stoki: Madonna di Campiglio, Folgarida, Marilleva i Pinzolo (200 km stoku). Obok hotelu jest też wyciąg narciarski dla dzieci i początkujących narciarzy oraz nowa kolejka linowa z wygodnymi siedzeniami. Można do niej dotrzeć na nartach z niebieskiego stoku narciarskiego który biegnie przez teren hotelu.
Początkujący narciarze i osoby które nie jeżdżą na nartach mogą skorzystać z autobusu pospiesznego który zawiezie ich do kolejki linowej. Darmowy serwis autobusowy (na zakupy i zwiedzanie) jest dostępny dla naszych gości na trasie Folgarida- Madonna di Campiglio (odległość 5 km). Autobus kursuje w ustalonych godzinach przy minimalnej ilości osób (minimum 5) do wyczerpania ostatniego miejsca miejsca w autobusie.

Jednostki: 116.

Standard De Luxe Rooms: pokoje są elegancko urządzone w drewnie, z wszystkimi udogodnieniami typowymi dla apartamentu, z suszarką do włosów, telefonem, telewizją satelitarną, budzikiem, sejfem, mini- barem.

Superior Rooms: (taki sam rozmiar co De Luxe) pokoje tak samo umeblowane, urządzone w drewnie. W łóżkach są kołdry. Każdy pokój ma balkon lub widok na góry bądź na stoki. Dostępna jest opcja trzeciej lub czwartej dostawki.

Junior Suite: dwie sypialnie umeblowane tak jak pokoje Superior ale dodatkowo z jacuzzi w łazience.

Restauracja: nasza kuchnia to duma naszego hotelu. Serwujemy specjały kuchni lokalnej i międzynarodowej. Śniadanie w postaci ciepłego i zimnego bufetu, kolację złożona z czterech dań z obsługą kelnera, bar sałatkowy i bar z przekąskami.

Udogodnienia: restauracja, bar z kominkiem, pokój gościnny, hall, telewizor plazmowy, pokój dla palących z telewizorem, strefa do czytania i gry w karty dla osób palących, winda, przechowalnia na narty i buty narciarskie, taras wypoczynkowy, niestrzeżony parking. Za dodatkową opłatą: wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, karnet narciarski i rezerwacja szkółki narciarskiej, garaż, fryzjer (należy zarezerwować wcześniej)

Relaks i rozrywka: strefa rozrywki, klub malucha, pokój z zabawkami i grami video.

Centrum wellness: centrum wellness jest na terenie hotelu i może się pochwalić powierzchnią 1000 metrów kwadratowych. Zostało zbudowane i wyposażone w oparciu o najnowocześniejszy wystrój. Z centrum SPA goście mogą podziwiać piękne widoki na stoki narciarskie i góry Brenta. SPA oferuje: duży basen i masaże wodne w jacuzzi, solarium, saunę, łaźnię parową, solarium i centrum fitness wyposażone w najnowszy sprzęt Techno- gym. Za dodatkową opłatą: masaż tradycyjny i orientalny wykonany przez wykwalifikowany personel, terapia relaksacyjna na łóżku wodnym. Pokój do masażu z relaksem w sianie, czekoladowy masaż. Salon piękności. Salon zabiegów upiększających. Fryzjer na zamówienie. Solarium na całe ciało lub sesja tylko na twarz.

Club Card: autobus na kolejkę linową i z powrotem, serwis autobusowy do i z Madonna di Campiglio (na życzenie), bar z przygrywaniem na pianinie, kabaret, gry, zawody, koktail powitalny, mini klub dla dzieci w wieku od dwóch lat- od 8:30 do 21:00. Ponadto wstęp na basen i na fitness club (dla dzieci w wieku 2- 10 lat tylko pod opieka osób dorosłych od 10:00 do 18:00)- nie w godzinach lunchu. Od 18:00 wzwyż basen i klub fitness zarezerwowany tylko dla dorosłych. (W sobotę zamknięty). Wszystkie usługi dodatkowe takie jak masaże, zabiegi upiększające, fryzjer itd. nie są wliczone w cenę.

Favolandia: MINI KLUB dla dzieci w wieku od 2 do 11 lat “ALL INCLUSIVE”. Od 8:30 do 21:00 dla wszystkich rodziców którzy pragną relaksu, którzy chcą spędzić cały dzień na nartach, którzy chcą pójść na spacer lub na zakupy do Madonna di Campiglio lub skorzystać z wszystkich usług centrum wellness. Dostępne dla wszystkich dzieci. To miejsce na naukę, eksperymenty i zabawę w zupełnie nowych klubach dla dzieci z podziałem na wiek: klub dla dzieci od lat 2 do 5. Mini klub dla dzieci od 6 do 11 roku życia. Otwarty cały dzień: od 8:30 do 21:00 od niedzieli do piątku (sześć dni w tygodniu). Obejmuje: lunch, kolację i popołudniowe przekąski, wysoko wykwalifikowany personel, menu przygotowane specjalnie dla dzieci. Całodzienny program zabaw, gier, rozrywek.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: 3 km. Darmowy serwis autobusowy.
Odległość od wyciągu narciarskiego: bezpośrednio przy stoku narciarskim. Stoki narciarskie dla dzieci znajdują się obok hotelu.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry