Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Park Hotel Faloria ****

Ocena uczestników:
(46 głosów)
Opis miejsca

Park Hotel Faloria ****

Region: Veneto, Cortina d’Ampezzo

Kilka kroków od Cortina d’Ampezzo, Park Hotel Faloria znajduje się w spokojnym i słonecznym miejscu, otoczony wspaniałymi szczytami górskimi Dolomitów. Obiekt znajduje się w prywatnym parku. Składa się z budynku centralnego i dwóch innych budynków z pokojami. Kompleks zbudowany jest w tradycyjnym górskim stylu.

Pokoje: 30.

Standard Rooms: umeblowane w lokalnym stylu, wyposażone w prywatną łazienkę, minibar (napoje i przekąski płatne na stronie internetowej), sejf, telewizor, telefon. Łóżko dziecięce można umieścić tylko w pokojach dwuosobowych.

Suite Comfort, Superior, Deluxe, bardzo przestronne i elegancko umeblowane, większość z panoramicznym, słonecznym tarasem. Za dodatkową opłatą połączenie z Internetem.

Suite Comfort: pokój gościnny + oddzielna sypialnia i jedna łazienka.

Suite Superior: pokój gościnny + oddzielna sypialnia i dwie łazienki.

Suite Deluxe: pokój gościnny + oddzielna sypialnia, antresola z jedną sypialnią i trzema łazienkami.

Restauracja: kuchnia śródziemnomorska i lokalna z szerokim wyborem win.

Udogodnienia: restauracja, dostęp do Internetu na recepcji, taras wypoczynkowy, przechowalnia na narty i buty narciarskie wraz z ogrzewaczam na buty, garaż, autobus do i z centrum Cortiny w wyznaczonych godzinach.
Za dodatkową opłatą: skibus na wyciąg narciarski.

Relaks i rozrywka: centrum wellness z podgrzewanym, krytym basenem, wanna z hydromasażem, pokój fitness, sauna i zabiegi dostosowane do potrzeb, możliwość wycieczek po górskich ścieżkach.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: około 2 km
Odległość od wyciągu narciarskiego: około 2 km, przystanek skibusa znajduje się naprzeciwko hotelu. Stok narciarski w odległości 20 m

Dodatkowo: cena uwzględnia wstęp na Spa włącznie z basenem, sauną, łaźnią turecką i małą siłownią; pokój dla dzieci Madagaskar dla dzieci w wieku od 4 do 12 roku życia od 16:30 do 17:30; pomieszczenie na narty z ogrzewaczem na buty; autobus do i z centrum Cortina; darmowy dostęp do Internetu na terenie całego hotelu.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry