Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Park Hotel Bellacosta ****

Ocena uczestników:
(113 głosów)
Opis miejsca

Park Hotel Bellacosta ****

Region: Trydent-Górna Adyga, Cavalese

Z centrum wellness i tradycyjną restauracją. Park Hotel Bellacosta znajduje się 10 minut spacerem od centrum Cavalese. Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i balkon. Wszystkie pokoje są urządzone w alpejskim stylu z mini lodówką i biurkiem. Każdy z nich ma prywatną łazienkę z suszarką do włosów i kosmetyki pod prysznic. Niektóre pokoje są z widokiem na góry. Śniadanie w Park Hotel jest w formie bufetu, z ciastami domowej roboty, istnieje opcja jedzenia bezglutenowego na specjalne życzenie. Kryty basen, sauna, łaźnia turecka są w spa dostępne gratis. Istnieje możliwość wykupienia masaży i innych zabiegów upiększających. Zimą zapewnione jest pomieszczenie na narty oraz zakup karnetu narciarskiego w recepcji. Kolejka linowa Cermis znajduje się w odległości 1 km.

POKOJE: 38.

Pokoje: pokoje, w większości z balkonem i widokiem na dolinę z sosnami i zielonymi łąkami, umeblowane tak aby stworzyć przyjemną atmosferę. Podzielone na Classic, Comfort i Superior wszystkie oferują nowoczesny komfort, prywatną łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, lusterko do makijażu, przybory toaletowe, szlafrok i ranne pantofle, zestaw herbat ziołowych, telefon, telewizor LCD, sejf, ogrzewanie, połączenie z Internetem na każdym piętrze.

Classic room: wiele z nich jest z balkonem, do tego osobna łazienka z prysznicem, połączenie z Internetem, telefon, mini bar, suszarka do włosów, telewizor LCD, lusterko do makijażu.

Comfort Room: z balkonem, panoramicznym widokiem, osobną łazienką z prysznicem, dostęp do Internetu, telefon, mini bar, suszarka do włosów, telewizor LCD, lusterko do makijażu.

Superior Room: przestronny z balkonem, panoramicznym widokiem, osobną łazienką, z prysznicem, połączenie z Internetem, telefon, mini bar, suszarka do włosów, telewizor LCD, lusterko do makijażu.

Restauracja: śniadanie przygotowane w każdym szczególe, bogaty bufet składa się z naturalnych produktów.
Każdego dnia w trakcie lunchu szef kuchni zachwyca doborem lekkich i oryginalnych posiłków, podczas gdy na kolację pojawia się bogaty wybór menu: dania międzynarodowe, tradycyjne i lekkie. Na życzenie jest dostępne też jedzenie bezglutenowe i dopasowane do potrzeb gości. Dla tych którzy wolą wybrać coś z menu, oferujemy dania dostosowane do pory roku i do naszego regionu.

Udogodnienia: restauracja, bar, pokój gościnny z kominkiem, centrum wellness z basenem, pokój gier z bilardem, taras wypoczynkowy, pokój śniadaniowy, pokój jadalny, strefa dla dzieci, tawerna z wielofunkcyjną przestrzenią, prywatny autobus, rowery gratis.

Relaks i rozrywka: narty, bilard, tenis stołowy, wycieczki, sauna, solarium, Spa, centrum wellness, masaż, wanna z hydromasażem, łaźnia turecka, kryty basen.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: 1 km.
Odległość od wyciągu narciarskiego: 1 km.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry