Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Palace Hotel

Ocena uczestników:
(51 głosów)
Opis miejsca

Palace Hotel

Region: Lombardia, Bormio

Hotel Palace Wellness&Baeuty, otoczony prywatnym parkiem, położony jest zaledwie kilka kroków od historycznego centrum Bormio. Niezwykła atmosfera, luksusowe pokoje i dużo zieleni- to składniki, które zapewniają naszym gościom doskonały wypoczynek.

Pokoje: 85

Suite – gustownie urządzone w meble z naturalnego drewna, obszerne (ok. 70 mkw.), złożone z dwóch pomieszczeń: sypialni i pokoju dziennego, osiadają również balkon, garderobę, telefon, bezprzewodowy internet, telewizję satelitarną, sejf, minibar, łazienkę z wanną, lustro do makijażu, suszarkę do włosów, szlafrok.

Junior Suite 45 mkw. dwuosobowy pokój z częścią wypoczynkową, telefon, bezprzewodowym internetem, telewizją satelitarną, sejfem, minibarem, balkonem, łazienką / prysznicem, suszarką do włosów, szlafrokiem. Możliwość wykupienia pokoi komunikujących.

Pokój dwuosobowy klasyczny: telefon, połączenie bezprzewodowy internet, telewizja satelitarna, sejf, minibar, niektóre z balkonem, łazienka / prysznic, suszarka do włosów, szlafrok.

Standardowy pokój dwuosobowy, telefon, bezprzewodowy internet, TV satelitarna, minibar, łazienka / prysznic, suszarka do włosów, szlafrok,niektóre mają pochyłe stropy i nie mają balkonów

Restauracja: kuchnia międzynarodowa i regionalna, na śniadanie buffet kontynetalny, lunch i kolacja podawane do stołów

Udogodnienia i usługi: restauracja, bar, salon, palarnia, prywatny parking, prywatny transport, garaż za dopłatą)

Relax: podgrzewany basen kryty, wyposażona sala do fitness i siłownia, muzyka na żywo (wieczorami), Wellness i Baeuty Centrum z jacuzzi, łaźnią parową, vitarium, sauna, prysznicami regenerującymi i pokój wypoczynkowy z fontanną. Za dopłatą solarium, masaże i zabiegi pielęgnujące, kąpiele w sianie i błocie leczniczym

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: 200 m
Odległość od wyciągu narciarskiego: 800,00 m (skibus gratis)

Specjalnie dla naszych klientów, cena za pobyt zawiera: wejście na basen i do centrum Wellness, fitness centrum i siłowni, prywatny transport, skibus.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry