Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Ośrodek turystyczny Tropea 1

Ocena uczestników:
(89 głosów)
Opis miejsca

Autentyczne Śródziemnomorska gościnność i przytłaczająca uroda jednej z najpiękniejszych włoskich plaż Tropea, wymarzone miejsce na rodzinne wakacje, pełne relaksu i zabawy. Elegancki i wygodny ośrodek złożony z hotelu 4-gwiazdkowego i rezydencji 3-gwiazdkowej, ponad 70.000 metrów kwadratowych, z widokiem na Zatokę Lamezia i na Wyspy Liparyjskie. Kompleks rozrywkowy z basenami, siłownią i jednym z największych teatrów w Kalabrii “Teatru Pokoju”, od ponad trzydziestu lat jest jednym z klejnotów turystycznych wybrzeża Morza Tyrreńskiego.

Serwis:

 • Prywatna plaża I kąpielisko (biały drobny piasek, odległość od hotelu 2800 m. połączona prywatną aleją, regularny transport hotelowy, leżaki, parasole, toalety, bar)
 • Dyskoteki na otwartym powietrzu
 • Basen
 • Animacje
 • Wyposażona siłownia
 • Boiska (piłkarskie (trawa na 7), beach bowling, ping pong
 • Dwie sale balowe
 • Teatr mieszczący 1000 os.
 • Restauracja (kuchnia włoska, lokalna i śródziemnomorska)
 • Bar przy plaży
 • Wieczorne przedstawienia

Hotel 4* Tropea 1

Hotel posiada 95 pokoi, w tym dwu-, trzy-i czteroosobowe (pokoje łączone, niektóre z możliwością dostawienia łóżek piętrowych oraz aneksem kuchennym). Wszystkie wyposażone w: w klimatyzację, łazienkę z wanną lub prysznicem (niektóre nie mają bidetu), suszarkę do włosów, telefon, mini lodówkę, telewizor. W pokojach łączonych, czteroosobowych Pokoje rozmieszczone są w budynku głównym lub w komfortowych willach szeregowych.

RESIDENCE

Residence składa się ze 160 komfortowych apartamentów w dwupiętrowych willach szeregowych z balkonem lub wspólnym obszarem na parterze. Mieszkania wyposażone są w sposób praktyczny i funkcjonalny: aneks kuchenny (bez piekarnika), lodówka, łazienka z prysznicem.

Są one dostępne w następujących wersjach:

 • Dwupokojowe mieszkanie z 2/3/4 łóżek: pokój dzienny z podwójną rozkładaną sofą, sypialnia dwuosobowa.
 • Dwupokojowe mieszkanie na 5/6 łóżek: salon z dwuosobową kanapą, łóżkiem podwójnym i łóżkiem piętrowym
Galeria zdjęć

Okazje i rabaty
Ośrodek turystyczny Tropea 1

Kompleks turystyczny Tropea 1 dla firm

Kompleks turystyczny położony w malowniczej Tropei- najpiękniejszej plaży kalabryjskiej jest wymarzonym miejscem do organizacji konferencji, prezentacji twojej firmy lub fascynującego wyjazdu dla twoich pracowników lub klientów. Przepiękne mi...
już od 2450 PLN

Luksusowe apartamenty w willach szeregowych Tropea 1

Residence składa się ze 160 komfortowych apartamentów w dwupiętrowych willach szeregowych z balkonem lub wspólnym obszarem na parterze. Mieszkania wyposażone są w sposób praktyczny i funkcjonalny: aneks kuchenny (bez piekarnika), lodówka, ł...
już od 2190 PLN

Wakacje w luksusowym hotelu 4* Tropea 1

Hotel posiada 95 pokoi, w tym dwu-, trzy-i czteroosobowe (pokoje łączone, niektóre z możliwością dostawienia łóżek piętrowych oraz aneksem kuchennym). Wszystkie wyposażone w: w klimatyzację, łazienkę z wanną lub prysznicem (niektóre n...
Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

 1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
 2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

 1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
 2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
 3. do usunięcia danych;
 4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
 5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
 6. do przenoszenia danych;
 7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
 8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Region:
Adres:
Tropea ()

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry