Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Odkryj z nami Marche – Riviera delle Palme – Cupra Marittima

Ocena uczestników:
(278 głosów)
Opis miejsca

Riviera delle Palme to malownicze wybrzeże Marche, w jej skład wchodzą 3 miejscowości Cupra Maritima, Mystic i San Benedetto del Tronto, terytorium wzięło swoją nazwę od rosnących tutaj palm, oprócz nich rosną tutaj liczne oleandry i krzewy bugenville oraz gaje pomarańczowe. Malownicza ścieżka rowerowa, ciągnąca się wzdłuż plaży, w niektórych miejscach bardzo blisko morza , łączy Cupra Marittima i Mystic (5 km) oraz San Benedetto del Tronto (10 km), po drodze liczne bary, bazarach i targi- wspaniałe miejsce na relaksujące spacery i wycieczki rowerowe.

Szerokie, dobrze wyposażone plaże, morze o łagodnym dnie i czysta woda (od 1997 oznaczona europejską ‘Niebieską Flagą’)

Cupra Marittima, to malowniczy niewielki kurort nadmorski, idealne miejsce na relaksujący wypoczynek, doskonałe dla rodzin z małymi dziećmi ale i miłośników sportu (świetne zaplecze sportowe, liczne ścieżki rowerowe, korty tenisowe, baseny, miłośników rolek i wrotek) a dzięki bardzo interesującemu zapleczu można znaleźć tutaj wiele ciekawych miejsc do zwiedzania podczas jednodniowych wycieczek. Cupra położona na płaskim wybrzeżu miejsce jest pozbawiona typowych barier naturalnych i architektonicznych i przez to jest to również doskonałe miejsce na wakacje dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Mystic- to 5 km na południe od Cupra Marittima idealne miejsce dla tych , którzy kochają długie spacery w pomiędzy zielenią lasów sosnowych , gajów pomarańczowych i palm orazwzdłuż plaż i brzegiem morza. Kurort składa się głównie z malowniczych willi tonących w zieleni ogrodów. Doskonała lokalizacja, bujna roślinność, brzeg osłonięty wzgorzami o łagodnych zboczach, dzięki temu miejscowość cieszy się przez cały rok wyjątkowo łagodnym klimatem (doskonałym dla palm sprowadzonych z wysp kanaryjskich oraz drzewek pomarańczowych).

San Benedetto del Tronto jest 10 km na południe od Cupra Marittim, jest jednym z głównych portów rybackich nad Adriatykiem, mieści się tutaj ważne centrum przemysłowe i handlowe.

Na całym terytorium gminy podczas wakacji organizowane są liczne manifestacje, przedstawienia i koncerty, wart zobaczenia jest festiwal latawców

Riviera delle Palme to idealne miejsce na:

Warto zobaczyć:

 • ruiny zamku świętego Andrzeja ( XIII wiek )
 • kolegiata i Muzeum Archeologicznego Parku Archeologiczne w starożytnej miejscowości Marano
 • muzeum morskie ze stałą ekspozycją muszli i mięczaków z całego świata.
 • wiele miejscowości Marche jest oznaczonych pomarańczową flagą- i zaliczonych do najpiękniejszych miasteczek
 • słonecznej Italii- ciekawe na jednodniowe wycieczki rowerowe lub samochodowe
 • Park wodny Onda Blu w Tortoreto.
 • Park przygodowy Querkus Park w Ripatransone.
 • Centrum edukacji przyrodniczej Oasi La Valle w Spinetoli.
 • Zoo w Falconara Marittima (AN)

Apartamenty Delfini

Idealny urlop dla rodzin!

Rezydencja z komfortowymi apartamentami letnimi jest położona 90 metrów od morza (przedzielona torami kolejowymi, ale z wygodnym przejściem podziemnym), położona jest blisko centrum Cupra Marittima, oferuje apartamenty komfortowo urządzone, wszystkie z klimatyzacją i wyposażone w podwójne szyby, aby zapewnić większy spokój, jest świetnym miejscem dla rodzin z dziećmi, ale także dla ludzi dojrzałych. Ponadto, na piątym piętrze, jest piękny basen (11 x 5 m) z piękną panoramą na morze i starożytne miasto Cupra Marittima. Apartamenty na parterze oraz ogród są pozbawione barier architektonicznych, dostosowane dla osób niepełnosprawnych i starszych oraz rodzin z dziećmi.

Apartamenty Stella Marina

Oto idealne połączenie wakacji na plaży i wygody! Również w wersji bez barier!

Rezydencja Stella Marina położona jest nad brzegiem morza w Cupra Marittima, jest po drugiej stronie od plaży, oddzielone tylko małym zacienionym ogrodzie. Oferuje 14 apartamentów (2, 3 i 4 pokojowych ) z balkonami z widokiem na morze.

LIBERTY HOUSE HOTEL

Swoboda bycia na wakacjach. Również w wersji bez barier!

Rezydencja “Liberty” to nowy i bardzo wygodny budynek, które znajduje się w odległości 150 metrów od morza (oddzielony torami kolejowymi, ale z wygodnym przejściem podziemnym), w pobliżu lasu sosnowego , tuż obok rezydencji Delfini. Posiada 15 apartamentów złożonych z miłego salonu z aneksem kuchennym oraz 1-3 pokoi i wyposażonej kuchni, i łazienki, całkowicie pozbawionych barier architektonicznych. Możliwość zamówienia całodniowego wyżywienia.

Galeria zdjęć

Okazje i rabaty
Odkryj z nami Marche – Riviera delle Palme – Cupra Marittima

już od 525 PLN

Wakacje dla cyklistów w Cupra Marittima

La Spiaggia delle Palme to doskonałe miejsce na wakacje dla miłośników wycieczek rowerowych – amatorów (którzy mogą wypożyczyć rower na miejscu) i zawodowców. W Cupra Marittima regularnie organizowane są główne wyścigi etapowe ( Morze...
już od 930 PLN

Apartamenty letnie Riviera delle Palme - Cupra Marittima

Pakiet klasyczny - apartamenty letnie Delfini, Liberty, Stella Marittima Pakiet dla 3 osób: 7 noclegów w komfortowym apartamencie Ubezpieczenie KL + NNW + BP Basen i solarium (w rezydencji Delfini) Wi-Fi w miejscach publicznych CENA ...
Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

 1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
 2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

 1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
 2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
 3. do usunięcia danych;
 4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
 5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
 6. do przenoszenia danych;
 7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
 8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry