Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Lac Salin SPA & Mountain Resort

Ocena uczestników:
(156 głosów)
Opis miejsca

Lac Salin SPA & Mountain Resort ****

Region: Lombardia, Livigno

Ten luksusowy hotel z centrum spa znajduje się pomiędzy San Rocco i Sant’Antonio di Livigno, naprzeciwko stoków narciarskich. Pokoje mają balkony z przepięknym widokiem na Alpy. Hotel Lac Salin Spa & Mountain Resrort ma kryty basen, saunę i łaźnie tureckie.
Do dyspozycji gości jest restauracja z 20 miejscami, idealna na romantyczne kolacje przy świecach. Hotel jest świetnym miejscem na wakacje o każdej porze roku.

Pokoje: 66 szt., wszystkie posiadają balkony, są umeblowane w nowoczesnym stylu i są wyposażone we wszystkie udogodnienia dające komfort, jest osobna łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków, telefon, sejf, darmowa telewizja satelitarna, połączenie z Internetem, mini bar (napoje i przekąski płatne na stronie), szlafrok, system regulowania temperatury w pokoju. Istnieje możliwość dostawienia trzeciego i czwartego łóżka do wszystkich typów pokoi.

Superior Rooms: około 28 metrów kwadratowych, przestronna łazienka z wanną i prysznicem.

De Luxe Rooms: około 32 metry kwadratowe, pokój od strony wschodu, umeblowanie takie jak w Superior Rooms.

Prestige Rooms: około 42 metry kwadratowe, pokój od strony południowej, dobrze oświetlony, łazienka z prysznicem i wanną, dwie umywalki.

Restauracja: śniadanie w formie bufetu do godziny 10:30, kolacja podawana do stolika.
Za dodatkową opłatą: lunch podawany na panoramicznym tarasie lub romantyczna kolacja w restauracji Milo, kolacje tematyczne lub podawane w Restauracji Stua Da Legn z lokalnymi specjałami.

Udogodnienia: restauracja, bar, pokój gościnny, panoramiczny taras wypoczynkowy, pokój dla palaczy, pokój zabaw dla dzieci, garaż, przechowalnia na narty.
Za dodatkową opłatą: wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i konserwacja bezpośrednio w hotelu.

Relaks i rozrywka: bar z salonikiem, basen z wanną z hydromasażem, sauna, łaźnia turecka, kąpiel aromatyczna, strefa relaksu, siłownia.
Za dodatkową opłatą: masaże i zabiegi w Mandira Spa Wellness Centre.

Wellness Centre Mandira SPA: kryty basen, strefa relaksu, wanna z hydromasażem, sauna fińska, kąpiel aromatyczna, łaźnia turecka, kneipp, solarium.
Za dodatkową opłatą: fontanna lodowa, pokój fitness, zabiegi pielęgnacyjne wykonywane produktami Maria Galland, masaże klasyczne i orientalne, kąpiel w sianie, okłady na ciało.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: 700 m od deptaku
Odległość od wyciągu narciarskiego: wyciąg narciarski w odległości 25 m, dostępny na nartach i wyciągiem Carosello 3000 w odległości 300 m dostępne z hotelu na nartach. Stok narciarski w odległości 300 m.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry