Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Tindari Resort – Portorosa

Ocena uczestników:
(108 głosów)
Opis miejsca

Kompleks rezydencjalny Tindari Resort – Portorosa, Wybrzeże Tyrreńskie

Słoneczny, sycylijski kurort, jedno z najbardziej fascynujących miejsc wybrzeża, a w nim kompleks komfortowych, otoczonych bujną śródziemnomorską zielenią willi letnich, luksusowe Spa i centrum sportowe, prywatna plaża. Idealne miejsce na urlop, relaks i zabawę…

Elegancko urządzone apartamenty wyposażone są we wszystkie sprzęty i wygody, otoczone prywatnymi ogrodami lub posiadają obszerne tarasy, parking, TV, klimatyzacja i suszarka do włosów.

Wewnątrz ośrodka, goście mogą skorzystać z krytego basenu, sali konferencyjnej, sali telewizyjno-kinowej, Wi-Fi, baru, centrum fitness, restauracji, a od lipca do września, jest także możliwość skorzystania z bezpłatnych transferów.

To idealny punkt wypadowy do wycieczek na Wyspy Liparyjskie, do Taorminy lub na Etnę.
Obiekt znajduje się pomiędzy Tindari i Milazzo , w odległości zaledwie 30 km od portu Milazzo Mare, 160 km od lotniska w Katanii i 70 km od lotniska w Reggio di Calabria.

Galeria zdjęć

Okazje i rabaty
Tindari Resort – Portorosa

już od 1490 PLN

Wakacje w Portorosa

Oferta dla 2 osób Pakiet obejmuje: 7 nocy w mieszkaniu 1 pokojowym Ubezpieczenie KL+NNW+BP CENA JUŻ OD 1490 PLN Cena obejmuje: Klimatyzacja Opłatę za prąd, gaz, wodę Sprzątanie końcowe 1 komplet pościeli i ręczników Cen...
Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Adres:
Portorosa ()

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry