Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

KEMPING BLISKO WENECJI- CAMPEGGIO DEL SOLE

Ocena uczestników:
(783 głosów)
Opis miejsca

Pragniesz połączyć zwiedzanie z wakacjami nad morzem? Wybierz Campeggio del Sole kemping blisko Wenecji

Dla tych co nad 5 gwiazdek luksusu przedkładają tysiące gwiazd odbitych w morzu…

Sympatyczny kemping blisko Wenecji, położony w samym sercu półwyspu Cavallino-Treporti. Ośrodek położony jest w  lesie sosnowym, tuż obok rezerwatu przyrodu i malowniczych wydm nadmorskich.  Kemping del Sole jest doskonałym miejscem na wypoczynek dla tych którzy pragną odpocząć na łonie natury od miejskiego gwaru, zgiełku. wioska turystyczna  jest świetnym miejscem na spokojne rodzinne wakacje (prywatna plaża, duży park zabaw, animacje dla dzieci). Posiada prywatna plażę z własnym ratownikiem, wyposażoną w parasole i leżaki, boisko do siatkówki i zacieniona strefę do animacji dla dzieci.

Obszerne parcele, domki holenderskie ustawione są w odległości zapewniającej intymność i dobry wypoczynek. Szczególnie godne polecenia są nowe obszerne Chalety, wyposażone w dużą drewnianą werandę. Doskonałe na wyjazdy rodzinne, nawet z dziadkami!

Kemping blisko Wenecji- również dla miłośników sportów

Kemping del Sole jest też doskonałym miejscem dla miłośników aktywnego życia i sportów. Na kempingu, możliwe jest wypożyczenie rowerów, znajduje się tutaj też siłownia na wolnym powietrzu. Szeroka, piaszczysta plaża jest doskonałym miejscem do porannego joggingu, Norden Wlaking lub relaksujących spacerów. Z ośrodka można też wybrać się na wycieczkę rowerową po przpięknej Lagunie Weneckiej, wpisanej do zaliczonej do Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Kemping del Sole- plaża bez barier

Kemping del Sole to dobre miejsce na spędzenie wakacji dla osób starszych oraz osób z problemami ruchowymi. Na plaży jest  chodnik, który dochodzi prawie do samego morza i co więcej kemping posiada też specjalny wózek inwalidzki do kąpieli morskich.

Kemping blisko Wenecji- wakacje nad morzem i inne atrakcje

Jeżeli planujecie zwiedzanie to Kemping del Sole jest bardzo dobrym punktem na planowane wycieczki. Z kempingu jest bardzo blisko jest do przystani w Punta Sabbioni z której dzięki regularnym połączeniom stateczków miejskich w ciągu 30 minut można dostać się stąd do Wenecji na Plac św. Marka lub na inne wyspy: Burano, Murano, Torcello. Jeżeli chcesz zwiedzić Wenecje, ale boisz się tłumu turystów, wybierz wakacje na kempingu blisko Wenecji.

Ośrodek  znajduje się blisko pełnego atrakcji turystycznych i sławnego z nocnego życia Jesolo oraz  największego parku wodnego w Europie Aqualandia (15 km.).

Usługi dodatkowe:

 • Plaża wyposażona w leżaki i parasole (za dodatkową opłatą), zacieniona strefa animacji dla dzieci oraz boisko do siatkówki
 • Plaża – częściowo dostosowana dla osób z problemami ruchowymi
 • Toaleta dla niepełnosprawnych
 • Ratownik
 • WiFi (za dodatkową opłatą)
 • Plac zabaw, boisko do siatkówki
 • Plac zabaw i animacje dla dzieci
 • Pralki dla klientów
 • 3 Parkingi
 • Parking nocny
 • Stróż nocny
 • Recepcja

Jak dojechać?
KEMPING BLISKO WENECJI- CAMPEGGIO DEL SOLE

Galeria zdjęć

Okazje i rabaty
KEMPING BLISKO WENECJI- CAMPEGGIO DEL SOLE

już od 1290 EUR

Ślub na plaży nad Adriatykiem- tylko w Parku Turystycznym Cavallino-Treporti

Ślub na plaży nad Adriatykiem - Wenecja i okolice Marzysz o ślubie na plaży nad Adriatykiem? Wybierz jedną z weneckich wysp: Cavallino-Treporti. Ceremonie ślubne cywilne są tutaj celebrowane nad samym brzegiem Adriatyku, lub w polowym kości...
już od 775 PLN

CAMPEGGIO DEL SOLE W CAVALLINO-TREPORTI - KEMPING BLISKO WENECJI

Pragniesz połączyć zwiedzanie z wakacjami nad morzem? Wybierz Campeggio del Sole kemping blisko Wenecji Kemping del sole położony w sosnowym lesie nad samym brzegiem Morza Adriatyckiego. Kemping posiada prywatną szeroką i piaszczystą plażę...
Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

 1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
 2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

 1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
 2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
 3. do usunięcia danych;
 4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
 5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
 6. do przenoszenia danych;
 7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
 8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Adres:
via Meduna 12
Cavallino-Treporti (30013 )

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry