Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel Vittoria

Ocena uczestników:
(495 głosów)
Opis miejsca

Hotel Vittoria

Wysokość: 1168 m.n.p.m.
Odległość od wyciągów: 800-1000 m.

Rodzina Toller ma przyjemność zaprosić Państwa do hotelu Victoria, aby jak najlepiej wykorzystać swój urlop w górach! Położony w doskonałej lokalizacji, hotel znajduje się przy samym wejściu na główny deptak kurortu oraz w niewielkiej odległości od ośrodka narciarskiego Folgaria. Nowy Wellness Center, oferuje szeroki wachlarz zabiegów, takich jak masaż, łaźnia turecka, sauna, natrysków i łaźnia solna dosokonałe dla relaksu ciała i umysłu po spacerze lub na nartach (Wellness dla osób dorosłych- zawarta w cenie pokoju). Ośrodek dla rodzin z dziećmi. Hotel podczas niedawnego remontu został całkowicie zmodernizowany w duchu ekologii uzyskując certyfikat Eco i EMAS. Restauracja oferuje szeroki wybór dań międzynarodowych oraz regionalnej kuchni, preferując produkty lokalne zero km. Każde danie jest utrzymywane i kontrolowane przez właściciela, szefa kuchni z wieloletnim doświadczeniem. Oferta zawiera wyżywienie (śniadania i obadokolacje) bez napoi (dopłata do napoi na miejscu- ok. 3 € za os.), dopłata do pełnego wyżywienia- 10,00 € za dzień za osobę. Hotel posiada komfortowych 48 pokoi w pełni umeblowanych w meble w stylu tyrolskim wykonane z drewna wiśniowego, każdy pokój posiada prywatną łazienkę z suszarką do włosów, telefon, telewizor LCD z telewizją cyfrową, sejf, Wi-Fi (gratis dla gości hotelowych). Niektóre z pokoi są bardzo przestronne doskonale dopasowane do potrzeb rodzin z dziećmi. Dyspozycyjne również pokoje dostosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry