Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel Villa Stefania ****

Ocena uczestników:
(195 głosów)
Opis miejsca

Hotel Villa Stefania ****

Region: Górna Adyga, San Candido

Wysokość: 1175 m.
Hotel znajduje się w spokojnym miejscu w San Candido. To dobre miejsce na spokojne wakacje, relaks duszy i ciała. W pobliżu można korzystać z wielu atrakcji: jazdy na nartach na terenie narciarskim Sesto- Alta Pusteria w Dolomitach (200 km stoków narciarskich). Jest tam wiele panoramicznych tras idealnych na ciche spacery lub krótkie piesze, wycieczki lub wycieczki na rakietach śnieżnych przez lasy otaczające San Candido u stóp Dolomitów, z przewodnikiem lub bez.

POKOJE: 35.

Pokoje: wszystkie są wyposażone w suszarki do włosów, szlafrok dla dorosłych gości, panoramiczny balkon, komfortowe fotele, sejf, telewizję satelitarną, lodówkę.

Classic Rooms: około 20/24 metry kwadratowe, wygodne z balkonem.

Superior Rooms: około 24/28 metrów kwadratowych, szerokie pokoje z balkonem.

Junior Suite: około 37/45 metrów kwadratowych, z balkonem lub z tarasem, niektóre z aneksem kuchennym i prawie wszystkie z widokiem na Dolomity.

Family Suite: około 45 metrów kwadratowych, aneks kuchenny, z balkonem, idealne dla rodzin z dziećmi.

Restauracja: śniadanie w formie bufetu, kolacja złożona z czterech dań, podana do stolika, dodatkowo bufet z sałatkami i warzywami i mały bufet serowy. Raz w tygodniu bufet z tyrolskimi słodyczami domowej roboty.

Udogodnienia: restauracja, bar, prywatny parking, sala do obrad plenarnych, punkt z Internetem, transfer ze stacji do hotelu.
Za dodatkową opłatą: miejsce na parkingu, pralnia, pralka na momenty, opiekunka do dziecka.

Relaks i rozrywka: centrum wellness z krytym basenem, sauna, łaźnia turecka, pokój z herbatą, taras wypoczynkowy, solarium z podczerwienią, plac zabaw dla dzieci, bilard, boisko do gry w piłkę nożną.
Za dodatkową opłatą: masaże, kąpiel w sianie, zabiegi estetyczne.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: 200 m
Odległość od wyciągu narciarskiego: około 900 m od wyciągu Baranci i około 4000 m od wyciągu narciarskiego “Monte Elmo”

Dodatkowo: śniadanie: bogate śniadanie ze świeżymi owocami, rogalikami, chlebem z lokalnej piekarni…wszystko co potrzebne aby dobrze zacząć dzień; popołudnie w przytulnym schronisku z przekąskami; kolacja: wyśmienite 5/6 daniowe menu, bogaty bufet sałatkowy, wieczory tyrolskie, na życzenie jedzenie bezglutenowe i posiłki wegetariańskie: drink powitalny; wstęp na strefę Wellness na terenie 2.000 metrów kwadratowych; miękkie szlafroki i klapki; przyjemny pokój do relaksu z biblioteką; kino domowe z pokojem zabaw dla dzieci; mini zestaw do piłki nożnej i bilard; raz w tygodniu: wyprawy z przewodnikiem (latem i zimą); serwis autobusowy ze stacji kolejowej do hotelu; darmowy dostęp do Internetu; zimowy program rozrywkowy; przechowalnia na narty; autobus na stok narciarski Baranci.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry