Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel Sporting Clubresidence & Relais Clubresidence

Ocena uczestników:
(432 głosów)
Opis miejsca

Hotel Sporting Clubresidence & Relais Clubresidence

Region: Trydent, San Martino di Castrozza

Clubresidence Relais & Sporting jest u stóp gór San Martino Di Castrozza, obok szkółki narciarskiej i stoków. Obiekt oferuje zakwaterowanie bez wyżywienia i darmowy parking. W partnerskim hotelu, położonym w odległości 400 m, znajduje się klub dla dzieci i program rozrywkowy oraz centrum wellness i basen. Relais Clubresidence ma cichą i panoramiczną lokalizację, jest otoczony przez zielone łąki. Jest tu blisko do Parku Naturalnego Dolomiti Bellunesi i do stoków narciarskich Pra’ delle Nasse. Niedaleko znajduje się centrum San Martino.

Jednostki: relais 25, sporting 60.

Apartamenty: umeblowane w typowo górskim stylu z windą i wyposażone w aneks kuchenny, mikrofalówkę, telefon, sejf, telewizor, suszarkę do włosów.

M4 A Sporting: studio, 2- 4 łóżka, znajduje się z tyłu budynku, pokój gościnny z dwuosobową wersalką, kuchenką, miejscem do spania z łóżkami piętrowymi oddzielone drewnianymi, przesuwanymi drzwiami.

M4 3rd floor Sporting: studio, 2- 4 łóżka, takie samo wyposażenie co M4 A Sporting, znajduje się na trzecim piętrze, na poddaszu, na froncie budynku, wspaniały widok z okna.

B4 Sporting: dwa pokoje z czterema łóżkami, znajduje się na froncie budynku, piękny widok z okna (z wyjątkiem dwóch apartamentów znajdujących się z tyłu budynku), pokój gościnny z dwuosobową wersalką.

M3 Ralais: studio, 2- 4 łóżka, pokój gościnny z dwuosobową wersalką i łóżkiem polowym.

B5 Relais: dwa pokoje, 4- 5 łóżka, pokój gościnny z dwuosobową wersalką, kuchenka, pokój dwuosobowy i balkon (z wyjątkiem jednego apartamentu).

T6 Relais: trzy pokoje, cześć łóżek, pokój gościnny z dwuosobową wersalką i aneks kuchenny, pokój dwuosobowy, sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami lub łóżko dwuosobowe albo łóżka piętrowe, balkon (z wyjątkiem jednego apartamentu). Apartamenty na dwóch piętrach.

Udogodnienia: recepcja, wina, przechowalnia na narty i buty narciarskie, parking. Taras wypoczynkowy, ogród. Pralnia na monety, garaż.

Relaks i rozrywka: pokój do gier z tenisem stołowym, strefa dla dzieci. Do dyspozycji gości również: centrum wellness Acqual Vitalis z krytym basenem, sauną, łaźnią parową, solarium, strefa relaksu, mini klub dla dzieci w wieku 3- 10 lat w wyznaczonych godzinach.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: Sporting jest w centrum, Relais zaledwie 150 m dalej.
Odległość od wyciągu narciarskiego: Relais jest bezpośrednio na stoku narciarskim. Główna trasa narciarska jest zaledwie 600 m dalej i 800 m od głównych tras narciarskich, łatwo dostępne darmowym skibusem.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry