Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel Spinale

Ocena uczestników:
(343 głosów)
Opis miejsca

Hotel Spinale

Region: TRYDENT, MADONNA DI CAMPGLIO

Położony w sercu Dolomitów Brenta, wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa Narodowego, blisko stoku Szumacherskiego i kolejki linowej Monte Spinale, zaledwie kilka kroków od centrum Madonna di Campiglio. Hotel Spinale dzięki swojej wspaniałej atmosferze jest idealnym miejscem do doświadczania przyjemności płynących z zimowych sportów oraz do relaksujących wakacji. Świetne miejsce na spotkania biznesowe. Hotel został uhonorowany nagrodą Parku Adamello Brenta za utrzymywanie najwyższej jakości standardów.

Jednostki: 61.

Relax Rooms: prywatna łazienka, suszarka do włosów, telewizor (darmowa telewizja satelitarna), telefon, mini bar (napoje i przekąski płatne na stronie internetowej), sejf, wszystkie pokoje mają balkon z widokiem na góry.

Charme Rooms: tak samo wyposażone jak Relax Rooms, ale bardziej przestronne, z balkonem i panoramicznym widokiem na małe jezioro.

Perla Rooms: ostatnio odnowione, tak samo wyposażone jak Relax rooms ale umeblowane ze zwróceniem szczególnej troski i uwagi na szczegóły.

Restauracja: tradycyjna włoska kuchniaa z typowymi, lokalnymi speciałami. Oferta HB (śniadanie i obiadokolacja) oferuje kolację która składa się z pięciu dań i śniadania w formie bufetu.

Udogodnienia: restauracja, śniadanie dostarczane do pokoju, salon z barkiem, taras wypoczynkowy, winda, pomieszczenie na narty i buty narciarskie. Za dodatkową opłatą: garaż, centrum wellness.

Relaks i rozrywka: bar z przygrywaniem na pianinie, w wyznaczonych godzinach mini klub dla dzieci od 3 do 12 roku życia, kryty basen z wanną z hydromasażem, fitness ze sprzętem Technogym, sauna, łaźnia turecka i strefa relaksu. Za dodatkową opłatą: jaskinia solna, salon piękności, masaże.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: 100 m.
Odległość od wyciągu narciarskiego: bezpośrednio przy wyciągu Monte Spinale.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry