Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel Sole Alto ***

Ocena uczestników:
(689 głosów)
Opis miejsca

Hotel Sole Alto ***

Region: TRYDENT, Marilleva 1400

Hotel Sole Alto znajduje się w Marilleva 1400, na wysokości 1500 m, urządzone w drewnie, między Dolomitami a lodowcami Adamello, Persanella i Cevedale, obok Parku Stelvio Natural, bezpośrednio na stokach narciarskich. Jest dostępny autobus który ma połączenie między hotelem a centrum miasta. Hotel jest świetnym miejscem dla doświadczonych narciarzy ale również dla rodzin. Jest tu dużo możliwości spędzenia wolnego czasu, wśród nich kryty basen, rozrywki w ciągu dnia i wieczorem, bar z przygrywaniem na pianinie i wycieczki z przewodnikami.

Jednostki: 46.

Pokoje: suszarka do włosów, telewizor, telefon. Do dyspozycji gości jest pokój dla dzieci wyposażony w podgrzewacz na butelki, stół do przewijania (dostępny tylko dla dwóch rodziców + jedno dziecko)

Restauracja: śniadanie w formie bufetu, lokalne wino i woda mineralna do posiłków. Raz w tygodniu kolacja z daniami z regionu Trydentu.

Ułatwienia: bar, pizzeria, winda, taras wypoczynkowy, nietrzeżony parking, recepcja, sejf.
bar, pizzeria, winda, taras wypoczynkowy, recepcja, sejf.

Relaks i rozrywka: pokój gier, kryty basen. Teatr i mini klub, dyskoteka.

Club Card: koktail powitalny, kryty basen od 10:00 do 12:00 i od 16:00 do 19:00, mini klub dla dzieci 3/9 lat, klub dla juniorów od 10 do 11 lat, atrakcje dla starszych dzieci, dwie sauny w Hotelu Marrileva na jedną osobę dostępne przez tydzień od 10:00 do 12:00 i od 16:00 do 19:00 (należy zarezerwować dzień wcześniej), przechowalnia na narty i buty narciarskie, autobus na i ze stoku narciarskiego, parking.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: około 1 km.
Odległość od wyciągu narciarskiego: bezpośrednio przy trasach narciarskich, około 200 m z wyciągu Copai/Panciana i wyciągu krzesełkowego Marilleva, dojazd autobusem.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry