Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel Seggiovia

Ocena uczestników:
(235 głosów)
Opis miejsca

Hotel Seggiovia

Wysokość 1230 m.n.p.m.
Odległość od tras narciarskich: 0

Od 1950 r. Hotel Seggiovia prowadzony jest przez rodzinę Port, pod znakiem profesjonalizmu i tradycji, W 2008 uzyskał znak Ecolabel.

Wnętrza zadbane, w typowym stylu trydenckim. Bar, sala telewizyjna z małą biblioteczką i romantycznym widokiem, pod znakiem relaksu. Punkt internetowy i połączenie Wi-Fi we wspólnych pomieszczeniach.

Na zewnątrz: Ogród z obszarem przeznaczonym dla dzieci i dużym tarasem z zimową werandą pozwolą Wam cieszyć się słońcem wyżyny Altipiani Cimbri. Duży parking, również dla autobusów.
Restauracja hotelowa oprócz wyboru spośród trzech menu, raz w tygodniu hotel proponuje wieczór poświęcony specjalnościom z Trentino.

Śniadanie: Chleb i croissant, muesli i płatki kukurydziane, wybór ciast, dżemy i czekolada, miód, jogurty, mleko i kawa, wędliny i sery, wybór herbat i soków.

Szczególną uwagę poświęca się najmłodszym: papki dla niemowląt, zgodnie ze wskazówkami gości. Ruchome godziny posiłków pozwalają dzieciom na jedzenie w pełnym spokoju. Starszym dzieciom zapewniamy możliwość zmiany zaproponowanego menu, na ich ulubione potrawy. Oferujemy również menu dostosowane do nietolerancji pokarmowych i wegetariańskie oraz suchy prowiant, po wcześniejszym zgłoszeniu przez gości danej potrzeby.

Komfortowe pokoje, również pokoje rodzinne, większość pokoi posiada balkon, a wszystkie wyposażone są w prywatne łazienki, suszarkę do włosów, telefon, telewizję satelitarną, sejf; oprócz tego w ofercie zawarta jest usługa budzenia i wolny wstęp do centrum Wellness (w okresie zimowym tylko przy pobycie minimum 4 noce).

W hotelowym CENTRUM WELLNESS czeka na Was korzystna energia ciepła sauny fińskiej lub efekt rewitalizujący pary łaźni tureckiej; możecie odświeżyć się w prysznicach sensorycznych lub po prostu zrelaksować się w wannie z hydromasażem z widokiem na nasze bajeczne góry. Wejście do Centrum Wellness jest zawarte w cenie pokoju.

Centrum wellness Hotelu Seggiovia wyposażone jest w:

 • Saunę Fińską
 • Łaźnię turecką z koloroterapią i aromaterapią
 • Wannę z hydromasażem na 5 miejsc
 • Prysznice sensoryczne z koloroterapią i aromaterapią z efektem “zimnej mgiełki”
 • Kaskadę lodową
 • Dwie strefy relaksu

Sporty. Obok terenów narciarskich Skitour dei Forti, niezaprzeczalnego bohatera zimowego sezonu ze swymi kilometrami ośnieżonych tras i zapierających dech zjazdów, Altipiani Cimbri oferują pętle tras w Passo Coe, Forte Cherle i Millegrobbe dla miłośników nart biegowych oraz czarujące stoki Monte Cornetto i okolic, dla miłośników ski alpinizmu. Zróżnicowana oferta czeka również na osoby, które nie jeżdżą na nartach: można wybrać spacery na rakietach śnieżnych, także z przewodnikiem, nordic walking, łyżwy, basen, czy też saneczki lub gumowe opony do zjeżdżania po śniegu. Dla miłośników rowerów górskich Hotel Seggiovia oferuje następujące usługi:

 • Depozyt rowerów
 • Możliwość mycia rowerów
 • Bezpłatne korzystanie z rowerów górskich
 • Porady dotyczące tras
 • Umowy z instruktorami rowerów górskich
 • Wypożyczalnia sprzętu do małych napraw
 • Umowy z punktami napraw
Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

 1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
 2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

 1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
 2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
 3. do usunięcia danych;
 4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
 5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
 6. do przenoszenia danych;
 7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
 8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry