Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel Salvadori ****

Ocena uczestników:
(327 głosów)
Opis miejsca

Hotel Salvadori ****

Region: TRYDENT-GÓRNA ADYGA, Mezzana

Hotel Salvatori, przytulny 4- gwiazdkowy hotel, jest położony w pięknym słonecznym miejscu, niedaleko od centrum miejscowości Mezzana. Niedaleko ścieżki rowerowej, w sercu Val di Sole w Trydencie. Hotel jest otoczony pięknymi krajobrazami Dolomitów i Parkiem Narodowym Stelvio. Hotel ma świetną lokalizację dla osób które lubią spacery po górach. To znakomite miejsce dla miłośników sportó zimowych i wodnych. Znajduje się blisko międzynarodowego centrum kajakarskiego. Obiekt jest odnowiony. Oferuje przytulną, domową atmosferę w której goście mogą się całkowicie zrelaksować.

Jednostki: 41.

Standard Room: idealne miejsce na relaks po całym dniu w centrum SPA lub na stoku. Wszystkie pokoje są całkowicie odnowione. Każdy pokój ma satelitę, telewizor, sejf, suszarkę do włosów, darmowy dostęp do Internetu, szlafrok i ranne pantofle.

Comfort Room: duży i wygodny pokój. Składa się z pokoju gościnnego, dwóch łazienek i sypialni. Idealny dla osoby która lubi komfort i przestrzeń. Wyposażony w telewizor satelitarny, sejf, suszarkę do włosów, mini bar, darmowy dostęp do Internetu, szlafrok i ranne pantofle.

Romantic Room: nowy i świetnie urządzony z parkietem (metraż taki jak pokój standardowy) umieszczony w najnowszej części hotelu, pokój świetnie łączy prostotę i styl. Znajduje się bezpośrednio nad SPA co bardzo ułatwia do niego dostęp. Wyposażony w balkon, satelitę, telewizor (telewizja płatna), sejf, suszarkę do włosów, mini bar i bezprzewodowy dostęp do Internetu, miękki szlafrok, ranne pantofle na czas pobytu.

Junior Suite: jasny i przestronny pokój, odpowiedni dla rodziny. Składa się z jednego pokoju podzielonego na część nocną i dzienną. Nowoczesny ale wykończony drewnem. Wygodny, umeblowany balkon, satelita, telewizor (telewizja płatna), sejf, suszarka do włosów, minibar, bezpłatny dostęp do Internetu, miękki szlafrok, ranne pantofle na czas pobytu. Łazienka z prysznicem i jacuzzi, prywatny parking w garażu.

Suite: znajduje się na najwyższym piętrze hotelu. Pokój składa się z dużej sypialni i pokoju gościnnego z dwoma odrębnymi pomieszczeniami. Idealne miejsce dla par które pragną spędzić romantyczne wakacje lub dla rodziny która potrzebuje odrobiny prywatności. Wyposażony w dwa balkony, dwie satelity, telewizor (telewizja płatna), sejf, suszarkę do włosów, minibar, darmowy dostęp do Internetu, łazienkę z wanną lub prysznicem, szlafrok i ranne pantofle na czas pobytu, prywatny parking w garażu.

Restauracja: wyrafinowana kuchnia inspirowana tradycjami Trydentu z najlepszymi przepisami szefa kuchni. Ciepła i przyjazna atmosfera. Każdego dnia po południu są podawane ciasta domowej roboty i świeże owoce w barze w godzinach 15:00- 17:30, kolacja składa się z czterech dań wraz z przystawką, cztery przystawki i cztery dania główne, bar sałatkowy i szeroki wybór deserów. Każdego dnia tradycyjne dania i lekkie menu dla dzieci. Raz w tygodniu uroczysta kolacja przy świetle świec z regionalnymi specjałami.

Ułatwienia: restauracja, winiarnia, bar, recepcja, sejf, przechowalnia bagażu, parking. Za dodatkową opłatą: opiekunka do dziecka, pralnia, strzeżony parking.

Relaks i rozrwyka: strefa relaksu, zewnętrzny podgrzewany basen solny z jacuzzi, podgrzewany kryty basen, atrakcje dla miłośników sportów wodnych oraz dla osób które wolą relaks wanna z hydro- masażem, fińska sauna, turecka łaźnia, Bio Sauna z sianem. Turecka balia, talassoterapia, basen dla dzieci. Mini klub i pokój zabaw dla dzieci: bilard i gry video (za dodatkową opłatą).

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: 200 m od centrum miasta.
Odległość od wyciągu narciarskiego: 900 m

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry