Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel Rosa Degli Angeli ***

Ocena uczestników:
(190 głosów)
Opis miejsca

Hotel Rosa Degli Angeli ***

Region: TRYDENT, Pejo Fonti

Obiekt znajduje się w sercu Parku Narodowego Stelvio. Hotel Rosa degli Angeli to nowy budynek. Znajduje się w pięknym miejscu. Oferuje szereg ułatwień. Wszystko czego można zapragnąć na idealne wakacje znajduje się blisko hotelu, łącznie z ośrodkiem narciarskim. W centrum SPA można otrzymać zniżki. Jest tam centrum sportowe w którym można grać w koszykówkę lub w piłkę nożną. Blisko hotelu znajdują się sklepy, restauracje, bary i kolejka linowa którą można pojechać w góry. Teren na którym znajduje się hotel idealnie nadaje się na spacery, wyprawy, wycieczki rowerowe i na inne formy aktywności. Hotel został zbudowany w innowacyjny sposób z zachowaniem szacunku dla ochrony środowiska. Dowodem tego są panele solarne które ogrzewają budynek i podgrzewają wodę jednocześnie oszczędzając zużycie energii.

Jednostki 32.

Pokoje: wszystkie mają prywatne łazienki, radio z budzikiem, darmową telewizje satelitarną, telefon, mini bar (napoje i przekąski płatne na stronie internetowej), sejf, suszarkę do włosów, za dodatkową opłatą dostęp do Internetu.

Dorothy rooms: pokoje dwuosobowe, z możliwością dostawienia trzeciego lub czwartego łóżka.

Carola rooms: pokoje jednoosobowe.

Sweet rooms: przestronne pokoje,od dwóch do pięciu osób, mały pokój gościnny, marmurowa łazienka z wanną z hydromasażem lub prysznicem.

Restauracja: dania kuchni włoskiej i międzynarodowej, wybór trzech różnych menu i warzywa w formie bufetu. Dostępne jest też menu dla wegetarianów, dzieci i osób chorych na celiakię.

Udogodnienia: restauracja, pokój do czytania, sala kongresowa, parking za dodatkową opłatą, punkt z dostępem do Internetu, bezprzewodowy Internet, połączenie ADSL.

Relaks i rozrywka: tawerna z piwniczką z winem, mini klub. Za dodatkową opłatą pokój fitness, centrum wellness z łaźnią parową, sauną fińską, biosauną, prysznicem sensorycznym, wanną z hydromasażem, basen z masażem stóp i szyi, basen dla dzieci, pokój relaksu.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: około 300 m
Odległość od wyciągu narciarskiego: około 300 m

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry