Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

HOTEL PARE ***

Ocena uczestników:
(52 głosów)
Opis miejsca

HOTEL PARE ***

Region: Lombardia, Livigno

Hotel Pare’ jest świetnym miejscem dla rodzin i osób które chcą wraz z przyjaciółmi spędzić w Livigno wakacje „szyte na miarę”. Hotel jest bardzo atrakcyjny, znajduje się na słonecznej stronie doliny, jest zwrócony w kierunku na Livigno. Z jego okien rozpościera się przepiękny widok który trudno porównać z jakimkolwiek innym. Ścieżki rowerowe i trasy narciarskie są rzut kamieniem od obiektu. Można się na nie dostać piechotą. Pokoje są przestronne i urządzone w alpejskim stylu. W jadalni znajduje się duże, panoramiczne okno dzięki któremu w trakcie posiłku można podziwiać przepiękne, górskie widoki. Jedzenie w hotelu cieszy się standardem najwyższej jakości.

Pokoje: 37.

Standard Rooms: z oddzielną łazienką, telewizor, sejf, telefon. Pokoje czteroosobowe z łóżkami piętrowymi.

Family Rooms: takie samo wyposażenie jak standard rooms, składają się z dwóch pokoi dwuosobowych, w każdym z nich jest osobna łazienka.

Restauracja: śniadanie w formie bufetu, kolacja z wyborem trzech dań pierwszych i trzech dań drugich, warzywa i przystawki w formie bufetu. Za dodatkową opłatą: małe menu na lunch.

Udogodnienia: bar, pokój gościnny z telewizorem, przechowalnia na narty, bezpośrednio w hotelu wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i konserwacja, prywatny parking.
Za dodatkową opłatą: sala do obrad plenarnych.

Relaks i rozrywka: strefa wellness z basenem i sauną.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: około 1500 m. Darmowy autobus, przystanek naprzeciwko hotelu
Odległość od wyciągu narciarskiego: wyciąg krzesełkowy znajduje się w odległości zaledwie 50 m, łatwo do niego dotrzeć z hotelu na nartach.
Zakwaterowanie/wykwaterowanie: 15:00/10:00. Niedziela/niedziela pobyt 6- dniowy i niedziela/niedziela pobyt 6- dniowy.

 

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry