Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel Nazionale

Ocena uczestników:
(98 głosów)
Opis miejsca

Hotel Nazionale

Region: Lombardia, Bormio

Hotel Nazionale położony jest w samym sercu miejscowości, w odległości krótkiego spaceru od zabytkowego centrum miasta i sławnych „Łaźni Bormio” (Terme di Bormio), blisko wyciągów narciarskich (700 metrów) z którymi połączony jest darmowym skibusem. Hotel otoczony jest rozległym (ponad 3500 mkw) prywatnym parkiem, który w okresie letnim jest prawdziwą oazą i wspaniałym miejscem zabaw dla dzieci, organizowane są tutaj wieczorki z muzyką na żywo.

Pokoje: 50 szt., przytulne i komfortowe pokoje urządzone są w typowym stylu alpejskim, a większość z nich wyposażona jest w balkon, z którego można podziwiać wspaniały widok na otaczającą dolinę i pobliskie szczyty górskie. Wszystkie pokoje posiadają prywatną łazienkę, telewizję satelitarną, telefon, sejf i suszarkę do włosów.

Restauracja: kuchnia jest przedmiotem szczególnej troski właścicieli hotelu, którzy codziennie e zestawy kuchni regionalnej i kuchni międzynarodowej.

Atrakcje i usługi: restauracja, bar, mała, ale dobrze wyposażona sala itness, powitalny drink i muzyka na żywo, instruktorzy narciarscy w hotelu (dla gości 10% zniżki!! Poza wysokim sezonem) WIFI i Internet, Bormio Welcom Card, zniżki w szkółkach narciarskich,transfery, obszerny prywatny parking, pralnia i prasowalnia, udogodnienia dla rowerzystów i motocyklistów. Sala zabaw i opiekę nad dziećmi

Uroda i relaks – po dniu spędzonym na nartach, lub na spacerze w Parku Narodowym Stelvio czeka na Państwa chwila przyjemnego relaksu w hotelowym centrum odnowy biologicznej z basenem z podgrzewaną wodą, jacuzzi, sauny, łaźni tureckiej, Kneipp oraz kącikiem wypoczynkowym.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry