Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel Luna Mondschein ****

Ocena uczestników:
(109 głosów)
Opis miejsca

Hotel Luna Mondschein ****

Region: Górna Adyga, Ortesi

Hotel Luna Mondschein znajduje się w Val Gardena, najbardziej fascynującej dolinie w Dolomitach, w sercu Górnej Adygi, z dala od haładu ale wystarczająco blisko Verony, Bolzano i Innsbrucku. Hotel jest idealny dla kogoś kto szuka relaksu, oferuje bowiem wszelkiego rodzaju udogodnienia strefy wellness takie jak SPA. łaźnia turecka, jacuzzi, thermarium. To też świetne miejsce dla kogoś kto lubi aktywność sportową.

POKOJE: 45.

Superior Rooms: pokoje dwuosobowe lub pokoje z dwoma osobnymi łóżkami, osobna łazienka z prysznicem, szlafrok i suszarka do włosów, darmowa telewizja satelitarna, telefon + połączenie ADSL, sejf i balkon.

Deluxe Room: pokój dwuosobowy z prywatną łazienką, wanna, szlafrok i suszarka do włosów, darmowa telewizja satelitarna, sejf, kącik do pisania, telefon + łącze ADSL i balkon po stronie południowej.

Apartament Romantik: umeblowany w tyrolskim stylu, łóżko z baldachimem, osobna łazienka z wanną lub prysznicem, darmowa telewizja satelitarna, radio, telefon + łącze ADSL, sejf, balkon.

Restauracja: koktajl powitalny, bogate śniadanie w formie bufetu z różnorodnością produktów pełnoziarnistych, owoców, itd. Na lunch danie z karty, w każde popołudnie bufet z ciastami domowej roboty, kolacja złożona z czterech dań, bar sałatkowy, gotowane i grilowane warzywa, deser w formie bufetu, kolacje tematyczne.

Udogodnienia: restauracja, bar, pokój telewizyjny, przechowalnia na narty i buty narciarskie, taras widokowy, parking, garaż podziemny. Za dodatkową opłatą: pralnia.

Relaks i rozrywka: kryty basen z jaskinią, wodospad, sztuczna rzeka, wanna z hydromasażem, strefa relaksu z kącikiem z herbatą ziołową, sauna fińska, łaźnia turecka i thermarium (dostępne są klapki i szlafrok), sala gimnastyczna kardio. Za dodatkową opłatą: farma piękności Luna Celena, farma aromatyczna, aromatyczna kąpiel, jacuzzi, solarium UV.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: 300 m od strefy dla pieszych
Odległość od wyciągu narciarskiego: 500 m, od wyciągu narciarskiego Seceda, Alpe di Siusi i Rasciesa. Ski bus non stop naprzeciwko hotelu i darmowy autobus hotelowy do trasy narciarskiej Ortisei.

Dodatkowo: w ceny wliczone są w koktajl powitalny w każdą sobote i niedzielę: amerykańskie śniadanie w formie bufetu z wyborem zdrowych, lokalnych produktów; wyśmienite 4- daniowe menu na kolację; bufet sałatkowy, gotowane i grilowane warzywa, desery najwyższej klasy w formie bufetu; w każde popołudnie od 16:00 słodycze, ciasta i zupy domowej roboty; aromatyczne ziołowe herbaty i świeże owoce w naszym Spa od 17:00; bezglutenowe jedzenie na życzenie; kryty basen z falami, jaskiniami i wodospadami, prąd strumieniowy, hydromasaż; sauna fińska, łaźnia turecka, kąpiel aromatyczna i thermarium, centrum fitness kardio; torba do centrum wellness a w niej szlafrok i klapki; autobus na stok narciarski w Ortisei od 08:15 do 18:00; garaż podziemny, dostęp do Internetu.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry