Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel Fanes ***

Ocena uczestników:
(178 głosów)
Opis miejsca

Hotel Fanes ***

Region: Trydent, Moena

Działalność Hotelu Fanes rozpoczęła się w 1995 roku. Jest położony w miejscowości Moena, w zachwycającej okolicy w Val di Fassa, w centrum ladyńskich Dolomitów. Jest to idealne miejsce na spędzenie wakacji dzięki wyjątkowej lokalizacji, tylko pięć minut spacerem od centrum miasta. Skibus pozwala na bezpośrednie połączenie ze strefami narciarskimi. Świetne miejsce dla miłośników długich spacerów wśród zachwycających lasów i strumyków.

Pokoje:40

Classic Rooms: (około 17/17 metrów kwadratowych) wyposażone w suszarkę do włosów, telefon, telewizor (darmowa telewizja satelitarna), dostęp do Internetu, sejf, mini bar (napoje i przekąski płatne na stronie internetowej), wszystkie pokoje z wyjątkiem dwóch są z balkonem.

Superior and Family Room: (około 20/30 metrów kwadratowych) tak samo wyposażony jak Classic rooms, ale większe. Możliwość dostawienia trzeciego łóżka w Superior room i czwartego w Family room.

Junior Suite/Mały Apartament: (około 31/34 metrów kwadratowych) tak samo wyposażony jak Classic room, z pokojem gościnnym i dwuosobową kanapą.

Junior Suite Spa: (około 38/40 metrów kwadratowych) tak samo wyposażony jak Junior Suite „B”, ale większy i z prywanym SPA.

Restauracja: śniadanie w formie bufetu, wybór dania pierwszego i drugiego (trzy opcje dla każdego dania, tylko w ofercie z pełnym wyżywieniem), wybór dań na kolację (cztery dania do wyboru). Gotowane i surowe warzywa w formie bufetu, deser. Po południu słodkie i aromatyczne przekąski. Istnieje możliwość otrzymania specjalnego menu dla dzieci oraz posiłku bezglutenowego- na specjalne życzenie.

Udogodnienia: recepcja, winda, pokój telewizyjny, pokój rekreacyjny, bar, pokój na degustację wina i parking.

Relaks i rozrywka: strefa relaksu „Fata delle Dolomiti”, (350 metrów kwadratowych) z krytym podgrzewanym basenem, wanna z hydromasażem, łaźnia turecka, sauna, solarium, strefa relaksu. Za dodatkową opłatą: masaż ciała i twarzy.

Karta klubowa: zawiera usługę autobusu do/z wyciągu narciarskiego Alpe di Luisa od 8:00 do 10:30 i od 13:00 do 17:00, mini klub i klub dla juniorów, program rozrywek, możliwość rezerwacji karnetu narciarskiego, szkółkę narciarską i zestaw narciarski.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: około 400 m
Odległość od wyciągu narciarskiego: około 2000 m. Przystanek darmowego ski busa naprzeciwko hotelu

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry