Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel Diamant Sport & Wellness ****

Ocena uczestników:
(83 głosów)
Opis miejsca

Hotel Diamant Sport & Wellness ****

Region: Górna Adyga, Santa Cristina val Gardena

Hotel Diamant Sport & Wellnesss, w alpejskim stylu z wyrafinowaną elegancją, w samym sercu Val Gardena. Obiekt znajduje się w słonecznym miejscu, 2 km od centrum Santa Cristina and Ortisei, hotel charakteryzuje się wysoką jakością usług, a także wyjątkowym stylem.

POKOJE: 40.

Elite Rooms: (około 25- 29 metrów kwadratowych), pokoje dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe (z łóżkami piętrowymi), wyposażone w prywatną łazienkę, suszarkę do włosów, telewizor, radio, telefon ISDN, sejf, balkon (niektóre z lodżią).
Za dodatkową opłatą: bezprzewodowy dostęp di internetu ADSL.

Junior Suite: (około 29- 36 metrów kwadratowych) z takim samym wyposażeniem jak Elite rooms ale większy, z balkonem i nowym umeblowaniem.

Suite Wellness: (około 60 metrów kwadratowych) z takim samym wyposażeniem jak Elite rooms ale większy, z oddzielnym pokojem gościnnym i łazienką, sauna z podczerwienią, łazienka z prysznicem i wanną z hydromasażem + oddzielne WC z bidetem i umywalką.

Restauracja: śniadanie w formie bufetu, soki i różnorodność specjałów, kolacja z daniami z menu i bufet z przystawkami, warzywami, sałatkami i deserami. Kolacja dla smakoszy i kolacja w formie bufetu z lokalnymi i ladyńskimi specjałami. Po południu (15:30- 17:00 z wyjątkiem soboty) bufet z ciastami domowej roboty, salami, owocami i jogurtami.

Udogodnienia: restauracja, bar, hall, pokój telewizyjny, sala do obrad plenarnych, winda, mała tawerna z typowym tyrolskim winem z degustacją, możliwość zakupu karnetu narciarskiego w hotelu, parking.
Garaż za dodatkową opłatą.

Relaks i rozrywka: nowe centrum wellness o powierzchni 1.300 metrów kwadratowych z krytym basenem, oddzielnym basenem dla dzieci, wanną z hydromasażem, pokojem do ćwiczeń, saunami, bio- sauną, sauną z podczerwienią, łaźnią parową, strefą relaksu.
Za dodatkową opłatą: centrum masażu, zabiegi pielęgnacyjne dostosowane do potrzeb, kąpiel w sianie, solarium.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: około 2 km
Odległość od wyciągu narciarskiego: 2 km od wyciągów narciarskich Ortisei- Alpe di Siusi, Ortisei Seceda i 2 km od wyciągów narciarskich Santa Cristina- Montepana, Ciampinoi, Col Raiser.
Tor narciarski w odległości 300 m.
Darmowy autobus hotelowy (co 10 min w godzinach szczytu).

Dodatkowo: cena zawiera: popołudniowe przekąski z ciastami domowej roboty, tacę swojskich wędlin, owoce i jogurty od 15:30 do 17:00; kolacje z daniami z menu i bufet z przystawkami, warzywa, sałatki i desery; raz w tygodniu: kolacja z lokalnymi specjałami, typowa kolacja z ladyńskimi daniami; wstęp do centrum wellness „Dona Dindia” i na strefę relaksu; wstęp na strefę saun; gimnastyki; szlafrok i ranne pantofle, tygodniowy program rozrywek: popołudniowe przekąski w schronisku z jazdą na nartach przy świetle świec, turniej tenisa stołowego, wycieczki z przewodnikiem, wędrówki na rakietach śnieżnych, bingo, itd.; darmowy wstęp na hokej na Stadionie Selva; darmowy wstęp na lodowisko w miejscowości Selva łącznie z wypożyczeniem sprzętu; hotelowy minivan do/z głównych wyciągów narciarskich (1,5 km) od 08:30 do 11:00 i od 14:30 do 17:00; publiczny autobus z/na wyciągi narciarskie naprzeciwko hotelu co 15 minut.

 

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry