Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel Cristallo ****

Ocena uczestników:
(201 głosów)
Opis miejsca

Hotel Cristallo ****

Region: TRYDENT, MADONNA DI CAMPGLIO

Położony w ustronnym, słonecznym miejscu, blisko centrum Madonna di Campiglio. Hotel Cristallo ma wielowiekową tradycję. Został odnowiony i powiększony. Znajduje się nad brzegiem jeziora, otoczony przez zachwycający widok na Dolomity Brenty. Jest to strefa idealna do zimowych eskapad i letnich spacerów.

Jednostki: 43.

Standard Rooms: prywatna łazienka, telefon, radio, telewizor, mini bar (napoje płatne na stronie internetowej).

Superior Rooms: takie same udogodnienia jak w Standard rooms, z widokiem na jezioro.

Apartament: takie same udogodnienia co w Standard rooms, ale składa się z dwóch połączonych ze sobą pokojów z jedną wspólna łazienką, odpowiedni dla rodzin.
Udogodnienia: restauracja, bar, amerykański bar, pokój telewizyjny, czytelnia, pomieszczenie na narty, sala do posiedzeń plenarnych na 120 miejsc, prywatny niestrzeżony parking. Za dodatkową opłatą: garaż.

Relaks i rozrywka: sauna, wanna z hydromasażem, pokój z videogrami, koktail powitalny, klub dla osób nie jeżdżących na nartach, rozrywki wieczorne przy amerykańskim barze z kabaretem, karaoke, turniejem, mini klubem (stałe godziny, między 19/12 do 20/03). Za dodatkową opłatą: szkółka jazdy na nartach dla grup i osób indywidualnych, szkółka snowboardu dla dorosłych i dla dzieci.

Restauracja: kuchnia lokalna i międzynarodowa, śniadanie w formie bufetu, podawany lunch i kolacja, bar sałatkowy, deser w formie bufetu. Raz w tygodniu uroczysta kolacja przy świecach z lokalnymi potrawami.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: w centrum.
Odległość od wyciągu narciarskiego: 150 m.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry