Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel Cristal Palace ****

Ocena uczestników:
(452 głosów)
Opis miejsca

Hotel Cristal Palace ****

Region: TRYDENT, MADONNA DI CAMPGLIO

Niedawno otwarty Hotel Cristal Palace znajduje się w spokojnej okolicy, 200 m od wyciągu Pradalago i 500 m od centrum Madonna di Campiglio. Jest bardzo nowoczesny i ekskluzywny. Jego wielkim atutem są zapierające dech w piersiach widoki na dolinę i magiczna atmosfera. Największą atrakcja hotelu jest Cristal Energy Spa, w postaci komfortowo wyposażonego centrum wellness.

Jednostki: 61.

Pokoje: elegancko umeblowane, całe w drewnie, wszystkie mają antyalergiczne parkiety, system ogrzewania podłogowego, suszarkę do włosów, telewizor LCD z darmową telewizją satelitarną, sejf, miękkie szlafroki i ranne pantofle, mini bar (przekąski i napoje płatne na stronie internetowej), bezprzewodowe połączenie z Internetem za dodatkową opłatą. Pokoje na piętrze znajdują się w mansardzie z panoramicznym widokiem. Na specjalne życzenie, za dodatkową opłatą można dostać pokoje połączone, apartament junior i apartament z sauną i prywatnym jacuzzi.

Classic Rooms: wyposażone w wyżej wymienione usługi, niektóre pokoje są z balkonem.

Superior Rooms: wszystkie pokoje są z balkonem i panoramicznym widokiem.

Deluxe Rooms: większe niż pokoje classic i superior, z balkonem i panoramicznym widokiem.

Restauracja: powitalny drink, amerykańskie śniadanie w formie bufetu, menu składające się z pięciu dań z warzywami i deserem w formie bufetu. Raz w tygodniu: typowa kolacja z lokalnymi specjałami i uroczysta kolacja.

Udogodnienia: restauracja z panoramicznym widokiem na miasto, śniadanie dostarczane do pokoju, bar, pokój dla palących, ogrzewana przechowalnia na narty i buty narciarskie, sala do posiedzeń plenarnych, taras wypoczynkowy, windy, parking, usługa karnetu narciarskiego, autobus do i z centrum i wyciągów narciarskich. Za dodatkową opłatą: garaż, pralnia, bezprzewodowe połączenie z Internetem.

Relaks i rozrywka: kryty basen z systemem pływania pod prąd, strefa fitness, jacuzzi, sauna, łaźnia parowa, mini klub dla dzieci od lat 2 do 12, bar z przygrywaniem na pianinie. Za dodatkową opłatą centrum SPA (zabiegi na życzenie), pięć wyposażonych kabin, program relaksu i antystresu, solarium, na życzenie nauczyciel do nauki jazdy na nartach (za dodatkową opłatą).

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: około 500 m.
Odległość od wyciągu narciarskiego: około 200 m.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry