Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

HOTEL CONCORDIA

Ocena uczestników:
(178 głosów)
Opis miejsca

HOTEL CONCORDIA ****

Region: Lombardia, Livigno

Znajduje się w centrum deptaka. Niedaleko jest eleganckie centrum handlowe a w nim wystawy z wiodącymi markami. Hotel Concordia łączy bliskość dynamicznego miasta Livigno z kojącym ciepłem romantycznej atmosfery górskiego schroniska. Hotel ma zarezerwowaną strefę do parkowania, strefę relaksu i elegancką restaurację. Bar z salonem jest obowiązkowym punktem dla kogoś kto lubi spędzić miło czas z przyjaciółmi popijając koktajl i aperitif. To również świetne miejsce dla rodzin które w trakcie swojego urlopu pragną odpoczynku opartego na sporcie i relaksie.

Pokoje: 31.

Superior Rooms: (około 24 metrów kwadratowych), z osobną łazienką, z wannną lub prysznicem, telefon, darmowa telewizja satelitarna, sejf, balkon.

Junior Suite: (30 metrów kwadratowych), takie samo wyposażenie jak superior rooms ale z większym metrażem, do tego mały salonik.

Restauracja: śniadanie w formie bufetu, kolacja i deser z warzywami w formie bufetu, menu z wyborem trzech dań pierwszych i trzech dań drugich.

Udogodnienia: restauracja, bar, hall, czytelnia, cukiernia, herbaciarnia, winda, taras, darmowy, niestrzeżony parking naprzeciwko hotelu.

Relaks i rozrywka: strefa wellness z sauną, wanna z hydromasażem.
Za dodatkową opłatą: solarium UV.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: w centrum miasta, przystanek autobusowy na przeciwko hotelu
Odległość od wyciągu narciarskiego: 50 m. Przełajowy tor narciarski znajduję się w odległości zaledwie 100 m.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry