Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel Club Regina e Fassa ***

Ocena uczestników:
(186 głosów)
Opis miejsca

Hotel Club Regina e Fassa ***

Region: Trydent, Mazzin

Znajduje się w centrum Val di Fassa, w spokojnym miejscu, idealnym na wakacje w alpejskich Dolomitiach, hotel jest przestronny i nowoczesny. Ostatnio został wyremontowany, odnowiony i urządzony w formule Village Club. To jedyny taki obiekt w tej okolicy. Wymarzone miejsce na wyjazdy rodzinne i na wypady z przyjaciółmi, oraz dla wszystkich którzy w trakcie wakacji pragną połączyć sport z rozrywką. Hotel jest blisko stoków narciarskich w Val di Fassa w okolicy Dolomiti Superski. Obiekt jest otoczony przez nieskalane działalnością człowieka krajobrazy, które swoim pięknem zapierają dech w piersiach.

Pokoje:124.

Pokoje: oferują wspaniałe widoki na dolinę lub na górskie otoczenie hotelu, wszędzie są drewniane podłogi, łazienka z prysznicem i/lub wanną, suszarka do włosów, telefon, telewizor (darmowa telewizja satelitarna), niektóre pokoje są z prywatnym tarasem.

Udogodnienia: recepcja, sejf, pokój gościnny z kominkiem i kącik do gry w karty, pokój telewizyjny, pomieszczenie na narty, windy, taras wypoczynkowy, parking. Za dodatkową opłatą. W hotelu jest możliwość zakupu karnetu narciarskiego i zarezerwowanie szkółki narciarskiej.

Relaks i rozrywka: restauracja z serwisem bufetowym, tradycyjne kolacje i imprezy ze specjalnym menu z daniami ciepłymi lub gorącymi, słodkimi i słonymi, rozrywka dla dzieci którą organizuje wykwalifikowany personel, mini- klub dla dzieci w wieku 3- 11 lat, dostęp do Internetu w hallu i w barze, autobus do/z wyciągu narciarskiego Pazza di Fassa, serwis narciarski, możliwość zakupu karnetu narciarskiego (na życzenie), wypożyczenie sprzętu narciarskiego, szeroki, parking (gratis), sala gimnastyczna i siłownia wyposażona w sprzęt Technogym, pomieszczenie na narty, solarium, sauna fińska. Jackuzzi, herbaty ziołowe i kącik do parzenia herbaty, strefa Beauty & Massage, sejf na recepcji.

Karta Klubowa: napoje do posiłków gratis (wino i lekkie drinki), darmowy serwis autobusowy do/z wyciągów narciarskich (Pozza di Fassa), rozrywki i mini- klub dla dzieci (od 3 do 11 lat), sauna, sala gimnastyczna i jacuzzi gratis.

Restauracja: urozmaicony gorący i zimny bufet, w jego zakresie kontynentalne i pełne (tradycyjne) śniadanie. Obiad i kolacja w formie bufetu, restauracja oferuje tradycyjne przepisy typowe dla okolic Trydentu. Dla osób które chcą spędzić cały dzień na stoku, obsługa restauracji oferuje pakiety lunchowe. Rozrywki dla dzieci organizuje wykwalifikowany personel który zajmuje się najmłodszymi podczas posiłków a dla chętnych pokój Snow White. Jest to miejsce rozrywki dla dzieci. Hotelowy Szef kuchni wybiera najlepsze składniki do dań, które są zawsze świeże, zgodne z tradycyjnymi przepisami, typowymi dla tego regionu.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: 1 km od Mazzin di Fassa, 2 km od Campitello di Fassa
Odległość od wyciągu narciarskiego: 2 km od wyciągu narciarskiego Capitello di Fassa, 4 km od wyciągów narciarskich Pozza di Fassa, około 5 kms od wyciągów narciarskich Canazei.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry