Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel & Club Gran Chalet Soreghes ****

Ocena uczestników:
(245 głosów)
Opis miejsca

Hotel & Club Gran Chalet Soreghes ****

Region: Trydent, Campitello di Fassa

Gran Chalet Soreghes Vital charakteryzuje się ladyńskim stylem, jest zbudowany w pieknym styl, położony w słonecznym punkcie w centrum Campitello di Fassa. Jest blisko lasu, kilka kroków od wyciągów narciarskich. Idealne miejsce dla osób które chcą przeżyć całkowity relaks dzięki centrum SPA i centrum urody z saunami.

Pokoje:48.

Classic Rooms: wyposażone w prywatną łazienkę, suszarkę do włosów, telefon, telewizor (darmowa telewizja satelitarna), sejf, mini bar (napoje i przekąski płatne na stronie internetowej), większość pokojów jest z balkonem, z dodatkowo płatnym dostępem do Internetu. Możliwość dostawki trzeciego lub czwartego łóżka z zakwaterowaniem na podwójnym łóżku.

Convenient Rooms: pokoje dwuosobowe tak samo wyposażone jak Classic rooms ale mniej przestronne, dla maksymalnie dwóch osób.

Preferential Rooms: tak samo wyposażone jak Convenient rooms ale bardziej przestronne, z balonem lub z panoramicznym widokiem.

Prestige Rooms: tak samo wyposażone jak Prestige rooms, bardziej przestronne, specjalnie wyposażone i z wanną z hydromasażem.

Udogodnienia: restauracja, bar, tawerna, pokój gościnny, sala do posiedzeń plenarnych i na rozrywkę, pokój telewizyjny, winda, taras, parking niestrzeżony, pomieszczenie na narty. Za dodatkową opłatą: garaż, dostęp do Internetu na recepcji i we wszystkich pokojach.

Restauracja: typowa lokalna i międzynarodowa kuchnia, śniadanie w formie bufetu, szeroki wybór dań, bar saładkowy i szeroki wybór deserów. Każdego dnia kolacje tematyczne (typowe menu, uroczysta kolacja przy świecach). Specjalnie menu dla dzieci. Na życzenie Petite Carte (menu z wykwintnymi daniami których nie ma w ofercie HB) za dodatkową opłatą.

Relaks i rozrywka: rozrywka w hotelu i/lub w Teatrze Gran Tobia Taverna (transport w cenie), mini bar, w hotelu i/lub w afiliowanym miejscu, zajęcia sportowe, pokój zabaw dla dzieci. Za dodatkową opłatą: „La Grotta” centrum sportowe z małym basenem z hydro- masażem, pokój ćwiczeń, sauna, łaźnia parowa, solarium na monety, masaże, kneipp, prysznic tropikalny. Za dodatkową opłatą w Sporting Club Gallery: fitness, kursy tańca, masaże, salon piękności.

FASSA CARD UNION HOTELS CANAZEI: oferta zawiera usługę skibusa, zajęcia rozrywkowe w ciągu dnia, rabat na korzystanie z hotelowego centrum urody (płatne na stronie internetowej), zniżka w afiliowanych restauracjach i pubach oraz znacznie więcej.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: 100 m
Odległość od wyciągu narciarskiego: 100 m od kolejki linowej Col Rodella

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry