Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

HOTEL & CLUB BELLEVUE ***

Ocena uczestników:
(301 głosów)
Opis miejsca

HOTEL & CLUB BELLEVUE ***

Region: Trydent, Canazei

Charakterystyczny alpejski styl, Hotel & Club Bellevue jest usytuowany w cichym, centralnym miejscu, obok wyciągu Canazei – Belevedere i kilka kroków od strefy dla pieszych. Hotel jest idealnym miejscem do wyjazdu w gronie przyjaciół lub rodziny i dla tych którzy kochają naturę i spokój.

Pokoje:52.

Classic Rooms: wyposażone w prywatną łazienkę, suszarkę do włosów, telefon, telewizor (darmowa telewizja satelitarna), sejf, niektóre pokoje są z balkonem. Możliwość dostawki trzeciego lub czwartego łóżka, z możliwością zakwaterowania w formie podwójnego łóżka.

Convenient Rooms: pokoje dwuosobowe z takich samym wyposażeniem co Classic rooms ale o mniejszej powierzchni, dla maksymalnie 2 osób.

Preferential Rooms: tak samo wyposażone jak Classic rooms ale większy pokój, lub z balkonem, bądź pokój z widokiem.

Presige Rooms: pokoje wygodniejsze, z wanną z hydromasażem lub prysznicem, 21- calowy telewizorem, suszarką do włosów i minibarem (napoje i przekąski płatne na stronie internetowej).

Gold Prestige Rooms: tak samo wyposażone jak Prestige rooms ale większe pokoje i specjalnie wyposażone.

Restauracja: typowa lokalna i międzynarodowa kuchnia, śniadanie w formie bufetu, menu z szerokim wyborem dań, bufet sałatkowy i duży wybór deserów. Każdego dnia kolacje tematyczne (typowe menu, wieczorem uroczysta kolacja przy świecach). Specjalne menu dla dzieci. Na życzenie Petite Carte (menu z wyrafinowanymi daniami, nie objętymi ofertą HB), za dodatkową opłatą.

Udogodnienia: restauracja, bar, pokój gościnny, sala do posiedzeń plenarnych, tawerna, pokój telewizyjny, winda, taras, parking niestrzeżony (zgodnie z dostępnością), pomieszczenie na narty. Darmowy parking publiczny w odległości 300 m.

Relaks i rozrywka: rozrywka w hotelu i/lub w afiliowanym miejscu, zajęcia sportowe, kącik zabaw dla dzieci, tawerna dla narciarzy. Dodatkowo płatne: sauna, fitness, łaźnia parowa, wanna z hydromasażem. W Gran Chalet Soreghes (2 km dalej) afiliowane centrum wellness ze strefą relaksu.

FASSA CARD UNION HOTELS CANAZEI: oferta zawiera usługę skibusa, zajęcia rozrywkowe w ciągu dnia, rabat na korzystanie z hotelowego centrum urody (płatne na stronie internetowej), zniżka w afiliowanych restauracjach i pubach oraz znacznie więcej.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: w centrum
Odległość od wyciągu narciarskiego: 150 m od kolejki linowej Canazei- Belvedere, hotel do którego można dotrzeć na nartach ze stoku narciarskiego Bosco dei Canazei (naprzeciwko hotelu).

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry