Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel CIR ***

Ocena uczestników:
(83 głosów)
Opis miejsca

Hotel CIR ***

Region: Górna Adyga, Passo Gardena

W spektakularnej górskiej scenerii Dolomitów, na łagodnych stokach Passo Gardena które wyrastają w kierunku Cir i Sella Group, z zapierającym dech w piersiach widokiem na Sassolungo (Długą Górę), Hotel Cir znajduje się na wysokości 2100 m w Selva Gardena, w doskonałej okolicy na stokach narciarskich które sięgają Colfosco lub Selva.

POKOJE: 34.

Pokoje: z prywatną łazienką, suszarką do włosów, telefonem i darmową telewizja satelitarną.

Restauracja: śniadanie w formie bufetu, podawany jest lunch i kolacja z menu zamówionym u kelnera (przyjazd na kolacja, wyjazd po śniadaniu).

Udogodnienia: restauracja, bar, tawerna, prywatny parking.
W Hotelu Cir nie tylko się jeździ na nartach ale jeździ się „razem”. Doskonała okazja do zawarcia nowych znajomości. Rankiem można dołączyć do osoby która organizuje rozrywki i pojeździć razem.
Każdego dnia można jeżdzić na nartach w innej części ośrodka. W ten sposób można mieć frajdę i przyjemność z jazdy na nartach w różnorakim towarzystwie. Dodatkowo oprócz animatora czasu wolnego, na stoku będzie można spotkać właściciela hotelu i instruktora narciarstwa cieszących się pięknem stoków z tymi którzy okolicę już poznali oraz z tymi którzy zobaczą Dolomity po raz pierwszy. „POJEDŹ NA NARTACH RAZEM Z NAMI” to tygodniowy program, więc możesz wziąć w nim udział kiedy tylko zechcesz, codziennie lub w jeden, indywidualny dnia, wybierając trasy które lubisz najbardziej.

Relaks i rozrywka: pokój z video grami z flipperem i tenisem stołowym. Za dodatkową opłatą: sauna. Ponadto nocne rozrywki w tawernie i całodniowe wycieczki na nartach.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: 7 km od Selva i od Corvara
Odległość od wyciągu narciarskiego: bezpośrednio przy stokach narciarskich Sella Ronda

Łóżko dziecięce: na życzenie przy rezerwacji, wolne od opłat.
Parking: prywatny parking niestrzeżony, wolny od opłat.
Zwierzęta: niedozwolone.

 

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry