Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel Caminetto ****

Ocena uczestników:
(701 głosów)
Opis miejsca

Hotel Caminetto ****

Region: TRYDENT-GÓRNA ADYGA, Folgarida

Znajduje się w centrum Folgaridy. Hotel Caminetto znajduje się wśród stuletnich jodeł w centrum miejscowości Folgarida, w Dolomitach Brenty, u stóp wyciągów narciarskich Folgarida- Marilleva- Madonna di Campiglio. Oferuje wspaniałą atmosferę którą wyróżniają dbałość o usługi i kuchnię z biologicznym, tradycyjnym i międzynarodowym menu, z degustacją lokalnych specjałów, kolacjami tematycznymi wraz z degustacją znanych win. Hotel jest przede wszystkim idealnym miejscem dla tych którzy pragną relaksu, dzięki świetnie wyposażonemu centrum wellness. Jest to również świetne miejsce dla amatorów narciarstwa.

Jednostki: 36.

Pokoje: wszystkie pokoje wyposażone są w prywatną łazienkę z wanną, suszarką do włosów, telewizorem, telefonem, sejfem, mini- barem.

Comfort Room: (16 metrów kwadratowych) z dużą łazienką, wykończone w drewnie.

Superior Room: (18- 20 metrów kwadratowych) przestronne, komfortowe, dobrze umeblowane. Powitalny kosz z owocami i garaż.

Junior Suite: (22- 26 metrów kwadratowych) z dwiema łazienkami, pokojem gościnnym, powitalny kosz z owocami, prywatny parking i bezpłatny pobyt w salonie SPA.

Restauracja: śniadanie w formie bufetu, z ciastami domowej roboty, kuchnia typowa dla miasta Trydent lub śniadanie kontynentalne. Dania kuchni lokalnej i międzynarodowej, menu dla dzieci, na życzenie dania wegetariańskie i dla osób chorych na celiakię.

Udogodnienia: restauracja, bar, dostęp do Internetu, czytelnia, pokój do degustacji wina, przechowalnia na narty, wynajem sprzętu narciarskiego i snowboardu.

Relaks i rozrywka: centrum wellness z sauną fińską, łaźnia parowa, chromoterapia z górskimi ziołami, jacuzzi, prywatne SPA. Ścianka wspinaczkowa, przestrzeń relaksacyjna, kącik z herbatą, masaże i zabiegi, mini klub, duży ogród z placem zabaw dla dzieci.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: 30 m.
Odległość od wyciągu narciarskiego: 50 m

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry