Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel Bellevue & SPA ****

Ocena uczestników:
(67 głosów)
Opis miejsca

Hotel Bellevue & SPA ****

Region: Veneto, Cortina d’Ampezzo

Hotel Bellevue & SPA w Cortina d’Ampezzo to hotel z tradycją znajdujący się w sercu Królowej Dolomitów blisko strefy pieszych. Hotel ma cztery gwiazdki, 20 pokoi i 46 apartamenty. Wszystkie pokoje są urządzone w typowym stylu Cortina d’Ampezzo. Wszystkie mają eleganckie parkiety lub panele. Hotel zapewnia najwyższy poziom komfortu włączając w to odnowione Spa. Obiekt znajduje się w naturalnej scenerii Dolomitów, oferuje wspaniałe widoki na Tofane, Monte Cristallo, Croda da Lago, Falorię zanurzone we wschodach i w zachodach słońca.

Pokoje: 63 pokoje.

Standard Rooms: 19 Standard Rooms, wszystkie mają podłogi w postaci drewnianych paneli. Pokoje są eleganckie i przestronne. Znajdują się na parterze i na pierwszym piętrze. Każdy pokój jest urządzony w regionalnym stylu. Jego umeblowanie świetnie współgra ze wspaniałym widokiem na Dolomity. Góry są widoczne z każdego okna i balkonu.

Apartamenty: 44 apartamenty z jedną, dwiema lub trzema sypialniami, pokojem gościnnym, aneksem kuchennym z kuchenką elektryczną i dwiema lub trzema łazienkami. Apartamenty najwyżej położone znajdują się na dwóch poziomach z drewnianą antresolą i balkonem z żelaznymi poręczami. Pokoje gościnne są również wyposażone w wersalki. Łazienki mają wannę lub prysznic.

Restauracja: oferuje szeroki wybór dań ze starannie wybranego menu, oferuje też doskonałe śniadanie. Dania są inspirowane tradycyjnymi i międzynarodowymi przepisami odpowiednio do występujących sezonowo składników.

Udogodnienia: nocny portier, concierge, sejf, goniec hotelowy, przechowalnia na bagaż, darmowy dostęp do Internetu w hallu, bar, sala do obrad plenarnych, centrum konferencyjne, winda, mile widziane zwierzęta, przechowalnia na narty, telewizja satelitarna z kanałami w wielu językach, bar, restauracja, garaż.

Relaks i rozrywka: centrum wellness (centrum zdrowia i fitness z sauną, łaźnią turecką, masażem, hydromasażem, pokojem relaksu, pokojami z zabiegami upiększającymi, lampami słonecznymi).

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: w centrum.
Odległość od wyciągu narciarskiego: obok przystanku skibusa który zabiera narciarzy na stoki.

Dodatkowo: Suite Comfort- mogą nocować maksymalnie dwie osoby, Suite Superior- mogą nocować maksymalnie cztery osoby, Suite Deluxe- może nocować maksymalnie sześć osób. Dzieci do lat dwóch mogą spać w sypialni rodziców lub we własnym łóżku dziecięcym.

 

 

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry