Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel Astoria ****

Ocena uczestników:
(269 głosów)
Opis miejsca

Hotel Astoria ****

Region: Trydent – Górna Adyga, Canazei

Hotel Astoria uhonorowany Europejską Nagrodą Jakości Środowiska, usytuowany w uroczej miejscowości u stóp najpiękniejszych szczytów, kilka kroków od centrum Canazei w Val di Fassa. W okolicy Hotelu Astoria znajdziesz dużo sklep i centrów rozrywki.

Pokoje:39

Standardowy pokój 1- osobowy (16/18 metrów kwadratowych) łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, telefon, TV, radio, sejf, minibar (napoje i przekąski płatne na stronie internetowej). Dostępna jest również wersja z balkonem.

Pokoje Komfortowe: (24/28 metrów kwadratowych) balkon i pokój gościnny, łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka do włosów, telefon, TV, radio, sejf, Wi-Fi, minibar.

Pokoje Rodzinne: (32/36 metrów kwadratowych) balkon, widok na góry, oddzielna sypialnia (z dużą podwójną sofą), łazienka z wanną/prysznicem, suszarka do włosów, szlafrok i ranne pantofle, telefon,TV, sejf, minibar, Wi-Fi.

Astoria Suite: (32/45 metrów kwadratowych) balkon z widokiem na szczyty Vemel- Marmolada , pokój gościnny, łazienka z jacuzzi, wanna i prysznic, szlafrok i ranne pantofle, suszarka, telefon, TV, radio, sejf, darmowe Wi-Fi , minibar. Powitalny kosz z owocami i butelka białego wina musującego w dniu przyjazdu i codziennie rano prasa.

Restauracja: doskonała kuchnia na którą się składa duża sałatka i przystawka w formie bufetu. W menu cztery dania do wyboru. Czas na herbatę: po południu bufet w formie kawy, domowej roboty ciasta i ciasteczka. Co tydzień uroczysta kolacja przy świecach.

Ułatwienia: restauracja, bar, skrytka sejfowa, Wi-Fi, pokój dla palących, wieczorem muzyka na żywo, do dyspozycji ogród i solarium, w pokoju ekran z dużym telewizorem, przechowalnia na narty, dostawa karty na stok , ułatwienia dla niepełnosprawnych, winda, darmowy parking, opieka nad dziećmi (dodatkowo płatna, należy wcześniej zarezerwować), parking (dodatkowo płatny), 200 m od hotelu.

Relaks i rozrywka: basen, brodzik dla dzieci, sauna, centrum SPA, masaż, wanna z hydromasażem, łaźnia parowa, basen (dostępny cały rok), pokój gier, biblioteka, mini klub, zabawy dla dzieci, animatorzy, wieczorne animacje.

Centrum odnowy biologicznej SPA: darmowy wstęp do nowego SPA “Lythrum” z sauną. Turecka łaźnia, aromarium, tropikalny prysznic, zimna mgła, lodowy wodospad, strefa relaksu. Dodatkowo płatne solarium, masaże.

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: w centrum
Odległość od wyciągu: 750 m od kolejki linowej Belvedere

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry