Wyszukaj najlepszych wycieczek do Włoch i wspaniałych włoskich firm!

Hotel Antelao Sport Wellness ****

Ocena uczestników:
(54 głosów)
Opis miejsca

Hotel Antelao Sport & Wellness ****

 

Region: Veneto, Borca di Cadore

Hotel Antelao jest 4- gwiazdkowy i znajduje się w Borca di Cadore, zaledwie kilka minut od Cortina d’Ampezzo i najpiękniejszych szlaków narciarskich. Został odnowiony w 2011 roku i oferuje szeroki wybór propozycji spędzania czasu wolnego, relaksu i wellness. To świetne miejsce dla tych którzy kochają sport. Do dyspozycji gości jest tenis, boisko do gry w piłkę nożną a dla tych którzy kochają relaks hotel oferuje wygodne łóżka w solarium lub bar z przekąskami na tarasie wypoczynkowym.

Pokoje: 33.

Superior Rooms: umeblowane w przyjemny sposób, z zachowaniem domowej atmosfery, niektóre pokoje są wyposażone z myślą o osobach niepełnosprawnych, suszarka, telewizor LCD, cyfrowy sejf, miniba (napoje i przekąski płatne na stronie internetowej), połączenie z Internetem.

Junior Suite: takie samo wyposażenie jak superior rooms ale obszerniejszy pokój z widokiem na dolinę.

Restauracja: śniadanie w formie zimnego i gorącego bufetu, dżemy owocowe i typowe ciasta domowej roboty, lunch i kolacja w restauracji La Cima z 5- daniowym menu, regionalne dania, przystawki, dania specjalne i desery.

Udogodnienia: recepcja, winda, bar z przekąskami, pizzeria, restauracja, pokój telewizyjny, sala obrad plenarnych, darmowy prywatny parking, strefa darmowego połączenia z Internetem, skibus do Cortiny lub San Vito (włączając w to cenę karnetu narciarskiego, przystanek skibusa około 50 m od hotelu), przechowalnia na narty i buty narciarskie.

Relaks i rozrywka: centrum wellness od 15:00 do 20:00 z darmowym wejściem, plac zabaw dla dzieci z barem z przekąskami, darmowy wstęp na dyskotekę w sobotę.
Za dodatkową opłatą: na życzenie opiekunka do dziecka (płatne na stronie internetowej), zabiegi pielęgnacyjne i masaże, lodowisko (za dodatkową opłatą wypożyczalnia sprzętu).

Informacje dodatkowe

Odległość od centrum: w centrum.
Odległość od wyciągu narciarskiego: 3 km od stoku narciarskiego San Vito, dostępny skibusem.

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest Venice Special Travel z siedzibą w Szczecinie przy ul. Rostockiej 160, tel. 0048 794 64 65 52, tel. 00393 277 593 452, NIP: PL8511891412, REGON: 321462077...

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przekazywane w ramach niniejszego formularza mogą być wykorzystywane w celu nawiązania z Tobą kontaktu na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Będziemy przetwarzać kategorie Twoich danych osobowych takie jak podstawowe dane identyfikacyjne i dane dotyczące możliwości kontaktu z Tobą.

Twoje dane osobowe możemy udostępniać podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu zakończenia kontaktu z Tobą, oraz po tym okresie w celu:

  1. dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem usługi;
  2. wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przysługuje Ci prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
  2. do sprostowania (poprawiania swoich danych);
  3. do usunięcia danych;
  4. do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  5. do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
  6. do przenoszenia danych;
  7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  8. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z Tobą.

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności, pod adresem https://www.italytravel24.com/wp-content/uploads/Polityka-ochrony-danych-osobowych.pdf

Ta strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!

Przejdź do sekcji dla naszych agentów
Zobacz nasz Fanpage w portalu FB.com
Przewiń do góry